— Досвідчені водії потрапляють в аварії через порушення правил. А новачки — через стрес. У багатьох при перших виїздах на своїх авто можуть тремтіти руки й ноги, — говорить автоінструктор 52-річний Юрій Тобольченко з Полтави. — Щоб добре їздити, потрібна практика. Перш за все, треба відпрацьовувати основні навички — перемикання передач, утримання швидкості, плавне рушання, гальмування, парковка.
Як діяти пасажирам, якщо водій-новачок панікує?
— Головне, не кричати. Бо в людини виникне бар'єр, і вона перестане сприймати інформацію. Це небезпечно. Варто говорити з водієм спокійно, але голосно. Не робити різких рухів.
Як швидко новачки звикають до машини?
— Це індивідуально. До року всі погано відчувають габарити авто. Недарма новачкам обмежують на перші три роки швидкість до 70 кілометрів за годину. За цей час тільки починають звикати до автомобіля.
Які ділянки дороги найскладніші?
— Перехрестя. По прямій — їдуть впевнено. А коли треба повернути, пропустити автомобіль праворуч, губляться. Раджу завжди витримувати дистанцію, рухатися повільно. Навіть якщо інших учасників руху це дратуватиме.
Що заважає новачкам на дорозі?
— Погано розвинена швидкість реакції, не звикли під час руху приймати рішення. У кермуванні важливо розвинути вміння до автоматизму. Навіть під час парковки. Вона, до речі, в новоспечених водіїв займає значно більше часу, ніж у досвідчених.
Водії забувають дотримуватися швидкісного режиму, дистанції. Не оцінюють дорогу після дощу, яка може вкритися слизькою нафтовою плівкою.
Коментарі
КРИМIНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ Стаття 36 ч.5
Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.
Як варіант, накрутять по максимуму, а потім запропонують відкупитися. Такса: 5 тис. долл. -мінус один рік. Ані власність, ані життя маленького українця - нічого не варте.
Як можна порушувати кримінальну справу за самозахист власної домівки????????? Мусара якісь повністю йо.....ті!!!!!!!!!!!!!!
За проникновение в чужой дом против воли владельца нужно стрелять без вопросов.
З переляку втягнув людину в своє помешкання, та ще й мабуть через кватирку тягнув? А як він отримав дозвіл на володіння зброєю, для цього що не потрібна довідка від психіатра?
"Ухватив мене за груди, втянув через вікно": нападник - жінка? "Затянул за груди, отошел на 2-3 метра, стрельнул и потом добивал лежачего..." Очень сильно напоминает "Рафик был полностью невиновным".
Ось так в нас влада трактує закони про захист себе і власне майно , тим більше що це сталося в помешканні господаря який захищався. В США тільки би ступив без дозволу на подвір"я непроханий гість - господар має право захищати майно і себе після попереджувального вистрелу.Такі закони як у нас вигідні владі щоб втручатися в особисте життя нас "смертних" , що ми дуже часто бачимо і чуємо на телебаченні і в пресі . Демократія по-сталінськи у нас.
З переляку!!!
Який переляк...Мужик защитил себя и мать,а переляк у всех остальных включая "незванного гостя"
Блин,
да какая разница - человек без спроса, без разрешения влез в жильё.
Тому кто стрелял надо вообще благодарность объявить!
"И что значит "Втянул через окно"?
Скорее человек лез через окно - и правомерно получил пулю!
Б..я интересный способ спрашивать дорогу залезая в чужой дом да еще и синий, т.е. хозяину нужно было ничего не делать и не защищать свое имущество и жизнь. Хозяин был бы прав когда его бы убили уж тут наша милиция конечно была на стороне пострадавшего которого не было в живых, а так получилось он в своем доме защищался да еще и виновым сделают. А тот мужик если бы хотел что то просто узнать мог бы просто постучать в дверь или позвонить и спросить у хазяина куда он попал.