11 індійських жінок з обличчям, що понівечене кислотою, знялася у проекті фотографа Нірадж Гера. Вперше своїх героїнь зустрів три роки тому на акції протесту проти нападів з кислотою.
Роботи представлені на виставці "The Sacred Transformations". Автор прагне показати їх біль та спустошення після трагедії. Жагу до відновлення у новому житті.
"Я провів багато часу з дівчатами. Почув їх історії, емоції та фрагменти з життя. Ми плакали та сміялися разом. В кінцевому підсумку сформувався сімейний зв'язок, - розказав Нірадж. - У фотосеті показані несправедливі історії з життя відважних жіночих сердець, про які вони кричать. Також є історії приховані раніше від усього світу - їх життя та емоції."
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчина з деформацією обличчя стала фотомоделлю
Лакшмі Саа— одна з героїнь фотосету. Є обличчям кампанії під назвою: "Стоп Кислотні Напади". Стала жертвою у 15-річному віці після відмови від сексуальних домагань від 32-річного чоловіка. Після інциденту Лакшмі стала активним поборником нерегульованого продажу кислоти. Разом з іншими активістами вимагає врегулювати продаж кислоти та суворіше карати за напади.
Сьогодні Індія займає перше місце в світі за кількістю нападів на людей з кислотою. За даними Фонду жертв нападів з використанням кислот (ASFI), у минулому році постраждали 349 осіб. Серед них переважно жінки.
Коментарі