Польща, Литва і Німеччина лідери серед Європейських країн, з яких в Україну завозять авто з іноземною реєстрацією.
За офіційними даними Державної фіскальної служби таких авто по Україні їздить щонайменше пів мільйона, передає "Авто 24".
Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко пропонує розібрати ситуацію з Німеччиною. Бо авто з цієї країни перебувають чи не в найкращому стані, і коштують більше за інші.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митні збори на авто нараховуватимуть по-новому
"Купіть в Німеччині, але запропонуйте умовному німцю залишити авто на німецькій реєстрації. А вони Вам скажуть: "Ніхт"! Так як не захоче німець щорічно за авто на німецькій реєстрації платити транспортний і екологічний збір, не кажучи вже про страховку і технічне обслуговування. Вони захочуть продавати авто, але зі зняттям з німецької реєстрації, щоб не платити податки", – каже Назаренко.
При ввезенні авто на німецьких номерах в Україну він дійсно стоїть на німецькій реєстрації і ДФС це фіксує. Ось тільки після ввезення, держномер Німеччини знімають з авто, вішають на його місце дублікат, а оригінальний номер повертають до Німеччини. Там німець знімає це авто з реєстрації, при цьому здавши держномери Німеччини. Адже це обов'язкова умова для зняття авто з обліку.
В Україні найпопулярнішим автомобілем на європейських номерах став Volkswagen. До трійки лідерів також увійшли машини виробництва Opel та Audi.
Коментарі