четвер, 28 серпня 2014 23:16

"Зорі" не вистачило двох хвилин до групового турніру Ліги Європи

Юрій Вернидуб і його хлопці ледь не створили сенсацію. Фото: footboom.com

Українські команди зіграли матчі-плей-офф раунду Ліги Європи.

Луганська "Зоря", незважаючи на те, що забила "Фейеноорду" цілих три м'ячі, не змогла потрапити в груповий турнір. Матч-відповідь у Голландії завершився з рахунком 4:3 на користь господарів. До 48-й хвилині "Зоря" пропустила у свої ворота три м'ячі - відзначилися Мітчел те Вреде, Рубен Схакен і Максим Білий, який вразив власні ворота.

Проте потім українці зуміли зібратися і зрівняти рахунок зусиллями все того ж Білого і Руслана Малиновського, який зробив дубль. Переможний гол в компенсований час забив Елвіс Маню.

В Спліті "Дніпро" зіграв внічию проти місцевого "Хайдука". Але завдяки перемозі в першому матчі з рахунком 2: 1 вийшов в груповий турнір.

Нагадаємо також, що раніше мінімальну перемогу над польським "Рухом" здобув харківський "Металіст".

Ліга Європи. Раунд плей-офф. 2-й матч

Фейеноорд (Роттердам, Нідерланди) - Зоря (Луганськ, Україна) - 4:3

Голи: ті Вреде, 18 (1: 0); Схакен, 26 (2: 0); Білий, 48 (3: 0, автогол); Малиновський, 56 (3: 1); Білий, 71 (3: 2); Малиновський, 80 (3: 3); Ману, 90 + 2 (4: 3).

Попередження: Басасікоглу, 55; те Вреде, 87; Маню, 90+3 - немає.

Хайдук (Спліт, Хорватія) - Дніпро Дп (Дніпропетровськ, Україна) - 0:0

Попередження: Милович, 34; Вршаевіч, 49; Мезга, 75; Милич, 80 - Зозуля, 73.

Зараз ви читаєте новину «"Зорі" не вистачило двох хвилин до групового турніру Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua