четвер, 05 березня 2015 12:15

Визначилися фіналісти Кубка Іспанії

"Барселона" впевнено обіграла "Вільярреал" 3:1 у повторному півфіналі Кубка Іспанії. Перший матч завершився також перемогою каталонців з рахунком 3:1.

"Вільярреал" вельми активно розпочав зустріч, зі стартовим свистком арбітра включився у високий пресинг, проте "Барселона" дуже швидко заспокоїла і суперника, і вболівальників. Гості зусиллями Маскерано і Суареса доставили м'яч Мессі, Лео шикарним пасом у штрафний знайшов Неймара, який без проблем переграв Асенхо - 0:1.

У середині тайму "Вільярреал" заволодів ініціативою, провів кілька позиційних атак і в підсумку зумів зрівняти рахунок. Черишев побачив підключення Кости, Хайме з лівого краю навісив на дальню штангу, куди поспів Джонатан Дос Сантос - 1:1.

У другому таймі вся гра звелася до того, що господарі робили все, щоб прискорити гру, а гості, щоб її заспокоїти. На 65-й хвилині Піна з двох ніг стрибнув у підкат ззаду Неймару і відразу побачив перед собою червону картку. У меншості шанси господарів були мінімальні, а остаточно звів їх до нуля Суарес і Неймар - 3:1.

У фіналі каталонці зіграють з "Атлетіком", який у своєму матчі здобув перемогу над "Еспаньолом", 2:0. Голи у першому таймі забивали Адуріс і Ечейта.

КУБОК ІСПАНІЇ. 1/2 ФІНАЛУ. МАТЧІ-ВІДПОВІДІ

ВІЛЬЯРРЕАЛ - БАРСЕЛОНА - 1:3

"Вільярреал": Асенхо, Маріо, Мусаккьо, Руїс, Хауме, Джонатан Дос Сантос, Піна, Трігерос (Гомес 75 '), Черишев (Кемпбелл 69'), Уче (Джовані Дос Сантос 62 '), Віетті
Запасні: Дорадо, Баньюс, Морено, Байї

"Барселона": Тер Штеген, Монтойя, Піке, Маскерано (Ракітіч 76 '), Альба, Рафінья (Хаві 64'), Бускетс (Матьє 42 '), Іньєста, Мессі, Суарес, Неймар
Запасні: Алвес, Педро, Адріано, Масіп

Голи: Неймар 3 "- 0:1, Дос Сантос 39" - 1:1, Суарес 73 "- 1:2, Неймар 88" - 1:3

Попередження: Дос Сантос 36 ', Черишев 38', Кемпбелл 82 "- Піке 50 '

Вилучення: Піна 65 '

ЕСПАНЬОЛ-АТЛЕТІК - 0:2

Голи: Адуріс, 12, Ечейта, 41

Еспаньол: Пау Лопес, Арбіль, Альваро Гонсалес, Морено, Фуентес, Віктор Санчес, Каньяс, Лукас Васкес (Сальва Севілья, 70), Віктор Альварес (Кайседо, 48), Стуані, Серхіо Гарсія

Атлетик: Еррерін (Іраісос, 65), Де Маркос, Гурпегі, Ечейта, Баленсиага, Сан Хосе, Ріко, Іраола, Муніаїн (Беньят, 83), Вільямс (Ляпорт, 89), Адуріс

Попередження: Морено, Каньяс, Стуані, Альваро, Арбіль - Де Маркос

Зараз ви читаєте новину «Визначилися фіналісти Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua