понеділок, 22 вересня 2014 11:54

"МЮ" пропустив 5 голів від новачка, Лемпард забив "Челсі": результати 5-го туру АПЛ

Френк Лемпард забиває "Челсі" і не святкує гол

"Манчестер Юнайтед" зазнав поразки у матчі п'ятого туру чемпіонату Англії проти "Лестера", який цього сезону став новачком прем'єр-ліги. "Червоні дияволи" поступилися з рахунком 3:5, повідомляє "Лента".

Рахунок відкрили підопічні Луї ван Гала: на 13-й хвилині відзначився нападник Робін ван Персі. Потім на 16-й хвилині забив м'яч півзахисник "МЮ" Анхель ді Марія і відразу ж "Лестер" відповів голом Леонардо Уллоа.

Дворазову перевагу манкуніанців відновив Андер Еррера, але у відповідь "лисиці" забили ще чотири м'ячі у виконанні Девіда Наджента, Естебана Камб´яссо, Джеймі Варди та Уллоа, який оформив дубль. Також наприкінці гри був вилучений захисник "Юнайтед" Тайлер Блеккет.

Після п'яти турів в активі "червоних дияволів" п'ять набраних очок. З цим показником клуб займає 12-е місце в турнірній таблиці. "Лестер" ж набрав вісім балів і піднявся на шосту позицію.

Гол півзахисника Френка Лемпарда врятував "Манчестер Сіті" від поразки в матчі п'ятого туру чемпіонату Англії проти "Челсі".

У першому таймі команди показали досить грубу гру: На двох головний арбітр матчу Майк Дін видав шість жовтих карток. Після перерви друге попередження отримав захисник "Манчестер Сіті" Пабло Сабалета (66 хвилина), а через п'ять хвилин "Челсі" відкрив рахунок - відзначився чемпіон світу-2014 у складі збірної Німеччини Андре Шюррле.

На 78 хвилині на поле у складі "МС" з'явився півзахисник Френк Лемпард, який з 2001 по 2014 рік грав за "Челсі". Через кілька хвилин після виходу на газон англієць завдав результативний удар по воротах колишнього клубу і приніс своїй новій команді нічию - 1:1.

Незважаючи на втрату двох очок, "Челсі" залишився одноосібним лідером турнірної таблиці чемпіонату Англії. На рахунку клубу Романа Абрамовича 13 очок після п'яти турів, у найближчих переслідувачів - "Саутгемптона" і "Астон Вілли" - по десять очок. "Манчестер Сіті" продовжив безвиграшну серію до трьох матчів і займає шосте місце з вісьмома балами.

Чемпіонат Англії

5-й тур

Тоттенхем - Вест Бромвіч 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 74 Моррісон.

Лестер - Манчестер Юнайтед 5:3 (1:2, 4:1)

Голи: 0:1 - 13 ван Персі, 0:2 - 16 Ді Марія, 1: 2 - 17 Уллоа, 1: 3 - 57 Еррера, 2: 3 - 62, пенальті Ньюджент, 3: 3 - 64 Камб´яссо, 4: 3 - 79 Варді, 5: 3 - 83, пенальті Уллоа.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Рафаел, Дж. Еванс (Смоллінг, 30), Блеккетт, Рохо, Блінд, Еррера, Ді Марія (Мата, 76), Руні, ван Персі, Фалькао (Янузай, 72).

Вилучення: Блеккетт (83).

Манчестер Сіті - Челсі 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 71 Шюррле, 1:1 - 85 Лемпард.

Манчестер Сіті - Джо Харт, Сабалета, Компані, Мангаля, Коларов (Лемпард, 78), Мілнер, Фернандіньо (Навас, 73), Яя Туре, Сілва, Джеко (Санья, 70), Агуеро.

Челсі - Куртуа, Іванович, Кейхілл, Террі, Аспілікуета, Матіч, Фабрегас, Рамірес (Шюррле, 63), Вілліан (Обі Мікел, 63), Е. Азар, Коста (Дрогба, 86).

Вилучення: Сабалета (66).

Евертон - Крістал Пелас 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 1:0 - 9 Лукаку, 1:1 - 30, пенальті Єдинак, 1: 2 - 54 Ф. Кемпбелл, 1: 3 - 69 Болазі, 2: 3 - 83, пенальті Бейнс.

КПР - Сток Сіті 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 11 Діуф, 1: 1 - 42 Колкер, 1: 2 - 51 Крауч, 2: 2 - 88 Кранчар.

Астон Вілла - Арсенал 0:3 (0:3, 0:0)

Голи: 0: 1 - 32 Озіл, 0: 2 - 34 Велбек, 0: 3 - 36, автогол А. Сіссоко.

Арсенал - Шченсни, Кошельни, Чемберс, Мертезакер, Гіббс, Касорла, Артета, Озіл, Окслейд-Чемберлен (Росіцкі, 78), Ремзі (Вілшер, 78), Велбек (Подольські, 78).

Бернлі - Сандерленд 0:0 (0:0, 0:0)

Ньюкасл - Халл 2: 2 (0:0, 2:2)

Голи: 0: 1 - 48 Єлавич, 0: 2 - 68 Діаме, 1: 2 - 73 Сіссе, 2: 2 - 87 Сіссе.

Суонсі - Саутгемптон 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 80 Ваньяма.

Вилучення: Боні, 39 (Суонсі).

Вест Хем - Ліверпуль 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 2 Рід, 2:0 - 7 Сако, 2: 1 - 26 Стерлінг, 3: 1 - 88 Амальфітано.

Ліверпуль - Міньоле, Манкільо (М. Сако, 22), Шкртел, Ловрен, А.Морено, Джеррард, Лукас (Лаллана, 46), Хендерсон, Стерлінг, Боріні (Ламберт, 75), Балотеллі.

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" пропустив 5 голів від новачка, Лемпард забив "Челсі": результати 5-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua