Коломойский готовит завершающий этап ограбления народа

Нас "поимели" раз и хотят это сделать снова

Завершальний етап багатоходовочки з пограбування цілого народу.

Коломойський – проти народу України.

Кожен процес для нормального аналізу важливо проглядати у його логічній послідовності. Як нас з вами взули раз і хочуть це зробити вдруге.

1. Коломойський спочатку воює за Україну у 2014 році. Але воює не як за Державу, а як за свій огород.

2. У 2015 році він хоче за свій подвиг багато ніщачків. Але йому не обломилося. Олігархів поступово відтісняють від центру прийняття рішень (от я зараз не кажу, що все стало класно та ідеально, але саме вплив Коломойського, Пінчука, Ахмєтова зменшився).

3. 2015-й - Коломойський розсварився з Порошенком остаточно і починає готувати виборчий проєкт "Слуга народу". Рейтинги Порошенка зриваються в піке.

2015-й - Коломойський розсварився з Порошенком остаточно і починає готувати виборчий проєкт "Слуга народу"

4. Два подєльнічка – Коломойський і Боголюбов у 2015-2016 роках виводять на підставні фірми через кредити гроші ПриватБанку. Фактично банкрутують власний банк. Там трошки капнуло в офшорку "Кварталу 95", співвласником якої на той час був Найвеличніший лідер сучасності.

5. Нацбанк констатує банкрутство ПриватБанку і у режимі форсмажору пропонує націоналізувати банк. Для того, щоб не поховати банківську систему країни (70% зарплатних карт – у ПриватБанку). Власники погоджуються. Угоду підписують, Нацбанк вливає в ПриватБанк понад 155 мільярдів гривень. Для порівняння: у бюджеті 2017 року – це було більше, ніж бюджет оборони і МВС разом узятих. Вони хакнули нас на річний бюджет сектору обороноздатності!

Хакнули нас на річний бюджет сектору обороноздатності

6. ПриватБанк, новим власником якого є Україна – почав судитися з колишніми власниками.

7. Міжнародні суди стали арештовувати активи Коломойського по всьому світу, щоб потім через суди повернути Україні збитки (власне, ті 155 млрд грн).

8. Україна 21 квітня 2019 року обирає президентом Зеленського. Коломойський повертається в Україну і активно говорить про те, що бонус за його виграш – повернення ПриватБанку через суд через процедурні неточності при оформленні угоди про націоналізацію.

9. Експерти стверджують, що Коломойському як такий банк потрібен, щоб зайти у нього на день і одночасно відкликати усі судові позови ПриватБанку. Фактично роблячи "чистими" вкрадені гроші

10. Міжнародний валютний фонд дипломатично натякав, що для нової багатомільярдної програми з Україною державі треба прийняти закон, який би унеможливлював передачу збанкрутілих банків колишнім власникам.

Міжнародний валютний фонд дипломатично натякав, що для нової багатомільярдної програми з Україною державі треба прийняти закон, який би унеможливлював передачу збанкрутілих банків колишнім власникам

11. 8 грудня 2019 року перед поїздкою на зустріч Зеленського у "норманський формат" у Парижі, МВФ заявив про свою підтримку Україні.

12. 19 грудня 6-й апеляційний суд відклав розгляд справи. Нічия.

13. У цей час руками депутатів Деркача і Дубінського ініціюється створення тимчасової слідчої комісії по розслідуванню корупції у Національному банку та державних банках (особливо милі старання тут Дубінського, коли він кричить, що Коломойський гарнюня, НБУ - плохіши). Проходить купа проплачених акцій.

14. Від підприємств Коломойського одночасно подають сотні позовів до судів проти ПриватБанку. Крім інформаційної атаки йде атака юридична.

15. В Україні – турборежим по друкуванню законів. Але так званий Антиколомойський закон довго топиться в комітетах, обростає поправками. Хоча у МВФ є своя версія і вони наполягають на тому, щоб бороди Коломойського не було видно на сторінках тексту. Але ж є вірний артемон Олександр Дубінський, який на рельси лягає, щоб цей закон або не пройшов, або пройшов у лайт-версії.

І ось увага – останній хід.

Виявляється, що делегація МВФ залишилася на сьогодні-завтра в Україні. Їх прокачують і вмовляють погодитись на закон, при якому банк Коломойському не повертають.

Але прописана нова фішечка: колишнім власникам можна судитися з НБУ і їм можуть повернути розмір збитку. А як він розраховується прописати забули. Отут нам жаба й цицьки дасть. Бо, після прийняття альтернативного варіанту суди іноземної юрисдикції будуть приймати рішення на користь України, а суди в Україні – на користь Коломойського. Бартер грошових знаків. Взаємозалік.

Суди іноземної юрисдикції будуть приймати рішення на користь України, а суди в Україні – на користь Коломойського

Багато кіпішу, але усі – розходяться краями.

Злий Коломойський не отримує ПриватБанк. Не треба сваритися Володимиру Олександровичу та Ігорю Валерійовичу.

Хороша влада, якби відстояла інтереси народу. Добрий МВФ дає нам новий кредит. Коломойський отримує "компенсацію" у 2 млрд.

І тільки народ України втрачає надію на повернення 5 мільярдів доларів, вкрадених Коломойським.

Я сподіваюся, що у місії МВФ вистачить здорового глузду не повестися.

Поки у нас усі говорять за коронавіруси – люди вирішують реальні справи.

24 і 25 лютого дуже важливі дні у нашій історії. А ми можемо все проспати.

Оригінал

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее мышкой и нажмите комбинацию клавиш Alt+A
Комментировать
Поделиться:

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Наші автори
Александр Паращий Руководитель аналитического отдела Concorde Capital
Павел Кухта Руководитель по политическим вопросам Киевской школы экономики
Вадим Денисенко Исполнительный директор UIF
Юлия Дукач Аналитик проекта по дезинфомониторингу Texty.org.ua