суббота, 18 августа 2012 11:00
Юрій Стригун
Юрій Стригун
Юрій Стригун

Порвемо крану морду

У середу ввечері ­домовився з друзями йти на Дніпро. ­Запізнююся й біжу повз будинок торгівлі в Черкасах. Там галасують комуністи. ­Стоїть ­білий бус із гучномовцем. На ньому напис: "Повернемо країну ­народу". Гасло не дивує, ­дивує мова, якою воно написане.

У цей час хтось прочиняє двері буса. Напис деформується. Здалеку виглядає, що на авто стоїть: "Порвемо крану морду". Я усміхаюся.

На Дніпрі знайомий розказує, як він оформляв електронний підпис у податковій.

Підписи оформляє одна людина. Одна на всю область!

– Спочатку все було супер. ­Пішов у новий дозвільний центр. Там стільки наворотів! Ремонт ідеальний, кондиціонери, меблі з комп'ютерами, дівчатка ввічливі. Записався в чергу до податкової. Призначили день і годину.

Після дозвільного центру податкова здалася пеклом. ­Електронні підписи для всієї області оформляє одна людина. Одна на всю область! До неї їдуть із Монастирища, Жашкова, Христинівки. Люди в дорозі по 6–8 ­годин. ­Черга, ­задуха. Всі знервовані. ­Жіночка, яка оформляє, просто в милі. ­Замість дев'ятої ранку ледве пробився на 15.00. Весь день пропав. Виходить, із дозвільним центром ­зробили показуху, а далі – як було за ­Союзу, так і лишилося.

Розповідь мене не дивує. На прапорі будь-якої української партії можна золотими буквами написати: "Порвемо крану морду". І всім стане зрозуміло, що ­чиновницька морда в нашій країні непереможна.

Сейчас вы читаете новость «Порвемо крану морду». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

11

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи