суббота, 09 марта 2013 10:00
Юрій Стригун
Юрій Стригун
Юрій Стригун

Есемеска для президента

План на понеділок був простий: піти на прес-конференцію черкаської опозиції, потім узяти коментар у колишнього віце-спікера Миколи Томенка та спробувати домовитися з президентом київського "Динамо" Ігорем Суркісом про ­інтерв'ю.

На прес-конференцію приходжу об 11.00. Доки вона розпочнеться, пробую додзвонитися людям, які мене цікавлять. Починаю з Томенка. Він видається доступніший. З інтервалом у кілька хвилин телефоную тричі. ­Слухавку ніхто не бере. Тим часом зала починає заповнюватися. ­Залишаю Томенка в спокої і дзвоню до Суркіса. Те саме! Гудки йдуть, але ніхто не відгукується.

Не вірю своїм очам – Суркіс

Тим часом починається прес-конференція. Як тільки перший оратор розтуляє рота, в залі западає абсолютна тиша. У цей момент у мене голосно дзвонить телефон. ­Дивлюся на екран і не вірю своїм очам – Суркіс. Оце так олігарх! Побачив пропущений дзвінок і сам зателефонував. Прожогом вискакую в коридор, забуваю привітатися, але про інтерв'ю домовляюся.

Про Томенка згадую лише у вівторок. ­Дзвоню – ­марно. ­Середа, четвер – те саме. Пишу есемеску. Представляюся, називаю видання й тему коментаря. За 3 хви­лини мені телефонує Микола Володимирович.

Наступного понеділка знову йду на прес-конференцію. ­Згадую, що колега Захар у телефонній книжці "регіонала" Чечетова якось підгледів номер Януковича. Тепер маю роботу. Якщо Віктор Федорович не передзвонить сам, діставатиму його есемесками.

Сейчас вы читаете новость «Есемеска для президента». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

7

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода