Ексклюзивы
суббота, 24 мая 2014 15:05
Ольга Швед
Ольга Швед
Ольга Швед

100 доларів за спокій

"Недорогий готель із кораловим пляжем, недалеко від моря, із хорошим обслуговуванням", – пишу замовлення знайомому туристичному агенту. У медовий місяць із чоловіком зібралися в Єгипет. Запланували зайнятися дайвінгом – професійним пірнанням із аквалангом.

Торік ми відпочивали в невеличкому чотиризірковому готелі в курортному містечку Шарм-ель-Шейх. У березні, тому гостей було небагато. Подружжя віку моїх батьків з Єкатеринбурга багато говорило про революцію в Єгипті. Скаржилися, що через це скасували екскурсії до пірамід. А мій одноліток Олексій із Москви прилетів усього на три дні. Від бару не відходив – пив ром із розведеним соком. Казав, що сумує – розійшовся з дівчиною. На морі він так і не побував. Разом із росіянами ми святкували 8 Березня – вони привезли водку.

Туристичний агент знайшов чудовий готель на березі моря за системою "все включено". Підходило все – від пляжу до ціни. Але вирішила проглянути відгуки туристів. На сайті готелю перше повідомлення було від Макса з Москви: "Гостиница хороша, но хохлов много. Только про свой Майдан и пиз… т" Його відгук "лайкнули" близько сотні людей. А Марина з Норільська відписала: "Крым забрали у них, вот в Египет и прут". Їхати туди розхотілося. Прошу агента знайти готель без російських туристів. За годину він телефонує.

– Є хороший варіант. Росіяни туди не їдуть. Бо там немає системи "все включено". Годують тричі на день, є рибний та індійський ресторани. Але він трохи дорожчий за інші.

Вирішили їхати туди. 100 доларів за спокій – нормальна ціна.

Сейчас вы читаете новость «100 доларів за спокій». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

1

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода