Ексклюзивы
суббота, 15 декабря 2012 17:00
Марина Фролова
Марина Фролова
Марина Фролова

Наша няня хвойда

– Можеш собі уявити, наша няня виявилась хвойдою. Як її вигнати? – нервово говорить телефоном моя найліпша подруга.

Три місяці тому вона підшукала для ­свого 12-місячного сина доглядальницю. 42-річну Жанну порекомендувала знайома знайомої. Няня розповіла, що родом із кримського міста Джанкой. ­Деякий час працювала на Рубльовці, елітному селищі під Москвою.

У 25-річної подружки з 33-річним чоловіком велика квартира. Няня живе в окремій кімнаті. У них же харчується. Працює 8 годин на день, має два вихідні. На місяць отримує 4 тисячі гривень.

– Як ти її розкусила? – питаю.

– Вона спить з усіма чоловіками, з якими знайомиться. А знаходить їх завдяки музичному каналу. Там унизу екрана є стрічка, в якій пишуть ­номери телефонів тих, хто шукають ­пригод. Сьогодні вона подзвонила і сказала, що не прийде ночувати, бо їде до Анатольїча. Йому 60 років.

Тут у черзі сидять пристойні чоловіки

Подружка розговорила няню на кухні за чаєм. Жанна похвалилася, що до 40 років мала 200 статевих ­партнерів. А потім перестала їх рахувати.

– У неї ж можуть бути статеві інфекції. Ну, там гонорея, трипер, ще шось, – розмірковує подруга. – Я її відвела до лікаря, щоб здала всі аналізи. Нічого не знайшли. Але ж я не знаю, скільки чоловіків у неї було після цього!

Вигнати няню подруга не може – ­мучить почуття провини. Але й митися у ванні вже не наважується. Приймає лише душ.

Наступного разу подруга телефонує зі шкірвендиспансера. У неї на тілі виступили рожеві плями.

– Тут у черзі сидять такі пристойні чоловіки. І не подумаєш, що вже хворі, – шепоче в слухавку. – В мене лікар аналіз узяв. Сказав – це нервове, рожевий лишай. Виписав мазь.

Після наради вирішуємо сказати няні, що мама подруги продає хату в селі й переїжджає жити до них. Тепер вона доглядатиме за дитиною. А в ролі матері із села буде моя мама.

Сейчас вы читаете новость «Наша няня хвойда». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

34

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи