Ексклюзивы
воскресенье, 09 июня 2013 14:45
Марина Фролова
Марина Фролова
Марина Фролова

Дуже страшна

– Знайшла в соцмережі коханку свого чоловіка, – схвильовано розповідає подружка за столиком у кафе. – Він же в мене і не бідний, і красивий. Коли ми тільки одружилися, то насилу відбилася від його колишніх.

Подруга відстежує "лайки" відві­дувачів на сторінках чоловіка в ­Facebook, "Одноклассниках" та "ВКонтакте". Обов'язково проглядає профілі тих, хто "лайкав".

– І тут – натє! Недавно в усіх трьох соцмережах він додав у друзі гламурну білявку. Я її прогуглила. Вона не з його роботи. Пише "гарний", "розумний". Ясно, що до чого! Я теж колись писала йому таке.

Сторінку веде прес-служба. Вони і прокололися

Співчутливо киваю, бо кілька років тому через соцмережі і я розійшлася з хлопцем. Ми обоє вели щоденники на LiveJournal, там і познайомилися. З одного боку, – дуже зручно, бо можеш бачити ­записи коханого за кілька останніх років, багато дізнатися про ­людину. З іншого – виявилося, зі всіма дів­чатами, які були в нього до мене, він знайомився в соцмережі. Я всіх їх вирахувала за коментами, "лайками", датами фотографій. Далі – гірше. Дві з них уже жили за кордоном, але дати "відряджень" мого явно доводили, що він до них навідується. Московська пасія мала три акаунти під різними іменами. А друга… Із нею він почав жити після нашого розлучення.

Важко політикам. Вони мають у соц­мережах тисячі "друзів". За кожним словом і коментарем слідкують сотні журналістів. Недавно один депутат "лайкав" сайт проституток Москви. Скандал. Але виявилося, що сторінку веде прес-служба. Вони і прокололися.

Згадуємо ще одну нашу знайому, яка прожила з чоловіком 11 років і зараз розлучається. Через "Одноклассники" знайшла коханку, якій чоловік писав щодня компліменти. Але законну половину обурив не факт зради, а фото суперниці, на якому та "дуже страшна". На кого він її проміняв і ким тоді є вона сама?

Сейчас вы читаете новость «Дуже страшна». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

29

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи