Ексклюзивы
воскресенье, 18 декабря 2011 09:00
Ірина Реріх
Ірина Реріх
Ірина Реріх

У тебе був секс?

У короткому сірому платті і чоботах на високих підборах дівчина заходить у маршрутку на вулиці Леніна в Полтаві. Виглядає років на 17-18. Губи підведені яскраво-червоною помадою. Сідає біля вікна. У маршрутка набиваються повно людей. Дівчина дістає з кишені рожевий телефон, набирає номер.

- Привіт, як твої справи? На цьому тижні у тебе був секс? - голосно запитує.

Люди повертають голови до молодої пасажирки.

- Які пози пробувала? Ти мене не обманюєш?

Я теж мимоволі повертаюся в її бік. Дівчина зосереджено слухає когось у трубці. Насупила тонкі брови, що між ними утворилася змошка. На вказівний палець намотує пасмо русявого волосся.

Будемо прощатися. Чмоки-чмоки, дорогая

- А боком пробувала? А верхи? Як це як? Ти що, зовсім тупа? Оце буду тут пояснювати, - сердиться.

На сусідньому сидінні чоловік у зимовому пальто попирхнувся і розкашлявся. Жінка збоку починає шарудіти пакетом. На задніх сидіннях хтось погигикує.

- Будемо прощатися. Чмоки-чмоки, дорогая, - цілує слухавку. - Кстаті, не хочеш зі своєї бурси повернутися назад до нас, у дев'ятий клас? Ну, як знаєш.

Маршрутка різко зупиняється на світлофорі. Хтось йойкає, у худорлявого хлопця спадають навушники. Там Queen співали The show must go on. Атмосфера трішки розряджається.

Сейчас вы читаете новость «У тебе був секс?». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

32

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода