Ексклюзивы
суббота, 09 декабря 2017 09:30
Сергей Дзех
Сергей Дзех
Журналист, редактор

Проблеми на роботі

– Медична реформа починає подобатися, – каже Ірина.

За місяць їй телефонують на мобільний чотири педіатри. Кожен пропонує свої послуги після Нового року. Обіцяють відповідати на дзвінки цілодобово, консультувати, приходити за потреби додому. Аби тільки Ірина підписала контракт і водила до них 4-річного сина Макара.

– Лікарі борються за клієнтів, бо від кількості людей залежатиме їхня зарплата. Багатьом знайомим теж надзвонюють, – говорить Ірина. – Трьох відшила, бо працюють у лікарнях в іншій частині міста. Добиратися понад годину. А третя – молода, з клініки, в яку ходимо. Зустрілися. Задоволена нею, як слон. 32 роки, з дитиною ласкава. Тільки зайшли в кабінет, а вона чай-каву пропонує. Сину магнітик подарувала. Розповіла про себе – де вчилася, який стаж. Все супер. Підпишу з нею контракт. Бо нашому нинішньому педіатру Галині Василівні вже під 60. Може грубо відповісти на питання чи не прийти на виклик, коли малий лежить удома з температурою майже 40. Бо в неї, бачте, спина прихопила.

На днях зустрічаю сусідку в під'їзді.

– Не змінила рішення? – цікавлюся.

– Усе пропало, – каже Ірина. – Макар позавчора закашляв. Повела до педіатра послухати. А вона не прий­няла. Бо Галина Василівна взнала, що обдзвонює її клієнтів, і влаштувала грандіозний скандал. Сказала, що за таке приб'є. Вибачилася й порадила йти на прийом до колишньої. Проблеми на роботі їй не потрібні.

Сейчас вы читаете новость «Проблеми на роботі». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Сергей Дзех
Змити ганьбу Просмотров: 1026
Кругом російськомовні 36 Просмотров: 3537
Треба вчити мову 1 Просмотров: 1026
Виявився мужиком Просмотров: 1215
Голосов: 5343
Голосование Почему я не буду голосовать за Юлию Тимошенко на президентских выборах в 2019 году?
  • Она уже была во власти и показала все свои возможности
  • Стране нужен президент другого качества
  • Ни на каких выборах не поддерживал ни ее, ни партию "Батькивщина"
  • Еще не определился с кандидатом
  • Буду голосовать за Тимошенко
Просмотреть
Погода