Ексклюзивы
суббота, 15 сентября 2018 09:05
Сергей Дзех
Сергей Дзех
Журналист, редактор

Найкращий президент

– Порошенко ваш – подонок и убийца! У него руки по локоть в крови жителей Донбасса, – Микола переповідає розмову по Skype з троюрідним братом Віктором із Санкт-Петербурга.

Після анексії Криму знайомий почав розважатися дзвінками випадковим росіянам у чатах. У розмові глузує з їхнього стилю життя, рабської любові до Путіна, називає вбивцями й окупантами. Ідею скопіював у полтавського блогера Андрія Карпова.

– Помітив, що найбільше росіян бісить наш президент. Коли говориш про їхню присутність на Донбасі й анексію Криму – іронічно сміються. А як тільки заводжу мову за Порошенка – погрожують знайти мене й порізати на георгіївські стрічки, – продовжує Микола. – А я їх добиваю: "Петро Олексійович – найкращий український президент. На попередніх наших лідерів ви так не реагували". Із російською ріднею такий трюк не використовував. Але з Вітею довелося.

– Чому? – питаю.

– Позаторік він передав мені 6 тисяч доларів. Я попросив, бо не вистачало на купівлю квартири. Недавно ж почав дзвонити і вимагав повернути борг. А в мене вільних коштів зараз немає. Довелося завести з братом мову про нашого найкращого президента. Віктор скипів. Кричав, що більше не хоче зі мною родичатися. А мені тільки того й треба. Поміг Порошенко борг списати.

Сейчас вы читаете новость «Найкращий президент». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

4

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Сергей Дзех
Золота людина Просмотров: 1917
Просто бізнес Просмотров: 171
Поганий вчинок Просмотров: 477
Користь від виборів 2 Просмотров: 513
Совість загризе Просмотров: 1125
Голосов: 4877
Голосование Почему президент Зеленский согласился на "формулу Штайнмайера"?
  • Хочет быстрых побед для себя и не понимает последствий для страны
  • Делает это из-за давления европейских партнеров
  • Поддался России
  • Это измена и нет, нечего обсуждать
  • Еще не все пропало, ситуацию можно исправить
  • Ваш вариант в комментариях
Просмотреть
Погода