Нардеп-слуга навчив, як легко солдати можуть придбати житло в столиці
Колишній регіонал, мільйонер, підозрюваний у держзраді, корупції та розтратах державних коштів, нардеп Руслан Горбенко розказав, як легко солдат ЗСУ може купити квартиру в столиці. Бо ж має захмарну зарплату (якщо на нулі) і, відповідно, за 20 місяців накопичень може дозволити собі якусь халупку на окраїні Києва. Цікавлять дві речі: чи має нардеп бодай зелене уявлення, куди насправді солдати витрачають свої високі бойові зарплати - і де сам нардеп узяв гроші на заміські маєтки, елітний автопарк та іншу нерухомість?
Депутат Руслан Горбенко не має навіть найменшого розуміння побуту солдатів на бойових, коли розказує, що солдат може за 20 місяців назбирати на квартиру в Києві.
Як багато хто з цивільних, Горбенко живе у світі рожевих поні, де солдат приходить в армію, а там держава його повністю забезпечує і йому не залишається нічого іншого, крім купувати квартири в Києві, дорогі автівки і вечори з вікторіями бонями зі Жмеринки чи Конотопа.
Реальність інша, і вона погана. Армія не забезпечує житлом, а вдячні громадяни не соромляться вкрутити своїм захисникам максимальний прайс. Бо коли ще через твоє село буде проходити фронт, і обідрану смердючу нору можна буде здати солдатам за київськими цінами?
...якщо ти, не дай боже, втратив не своє майно, а армії - то будеш довго і нудно відшкодувавати не за ринковою ціною, а за помноженою на 2, як Рєзнікови закупили
На нулі все дуже швидко втрачаєтьсяі, якщо ти, не дай боже, втратив не своє майно, а армії - то будеш довго і нудно відшкодувавати не за ринковою ціною, а за помноженою на 2, як Рєзнікови закупили. Тому солдат на фронті постійно щось купує, щоб вижити.
Окрема стаття - авто. Якщо наколядував волонтерський корч, то заправляєш за свої і ремонтуєш за свої. Враховуючи, що рідко коли корчі свіжіші за 20 років, можете собі уявити, скільки вони жеруть дизеля і в які гроші влітають ремонти.
Легендарні "общаки" на потреби підрозділу. Після того, як святе прогресивне суспільство радісно помножило на нуль волонтерські фонди і волонтерів, збори впали до нуля і все, що колись закривали волонтери, бійці закривають за свої. Як це робили і раніше немедійні підрозділи. А ще дома жінка, дитина, стара мати, сестра. Їм теж треба відправити трохи грошей.
А ще мазі, креми, знеболювальне, бандажі, капи, костилі та інші засоби, щоб зібрати себе по сильно побитих запчастинах і примусити свою немолоду тушку рухатися і не здохнути тут і зараз. І якщо після цього всього у когось вийде відкладати не 120, а хоча б тисяч 20-30, то це буде велике щастя. Правда, реальний час на купівлю квартири в Києві зросте з 20 депутатських місяців до 120.
Ось так шикарно жирують в армії фронтовики! В принципі, вже давно звик, що нас розуміють, переважно, або самі військові, або їхні сім'ї чи волонтери. Тригернуло тут інше. Слуга Народу порахував квартирою в Києві, яку може купити солдат, мінімальну однокімнатну квартиру на масиві. Ось як він оцінює свою армію.
Рило сидить в Раді, і за три місяці отримує в знаменитих конвертах з Офісу ту саму суму, яку солдат відкладе за всю війну. Якщо виживе.
На його думку, солдат, який виживе після 5-10 років на нулі, гідний не більше, ніж найменшої квартири десь у дупі світу, на околиці. І придбавши таку нору, має бути щасливий і цілувати ноги щедрим народним депутатам, які в таку квартиру і зайти погидують. І оце справжня біда. Рило сидить в Раді, і за три місяці отримує в знаменитих конвертах з Офісу ту саму суму, яку солдат відкладе за всю війну. Якщо виживе.
І депутатське рило ще має нахабство розказувати, що солдат шикарно на війні заробляє!! Це просто знущання.










Коментарі