Кремль поводиться на переговорах із Заходом, як російські туристи на курортах

Збити апломб у Путіна можна у два етапи

Для успішних переговорів з росіянами необхідно усвідомлювати їхню глибинну ментальність. Треба розділяти дві ментальні суті.

Є рускіє. Вони читають Пушкіна, переводять бабусь через дорогу, постять котиків. Дуже гостинні. Аж до того, що запропонують вам чарку і до чарки. І останню рубаху.

Ще в Росії проживають татари, башкири, якути, нохчі. Залишки угро-фінів. Наприклад, вепси (Путін), ерзя (Жуков) та інші. І багато з них є росіянами.

Щоб стати росіянином, треба вірити в формулу: "Москва – третій Рим, а четвертому не бувати". Росіяни – це більше, ніж суперетнос. Росіянин = імперець.

Значна частина рускіх – є росіянами по своїй суті. Це опора трону. Путін – росіянин і на росіян спирається.

Тому тиск на Захід і європейські цінності – це частина ментальності. Вони інакше не можуть.

Імперія може лише розширятися. Сенс буття імперії – війна.

Імперія може лише розширятися. Сенс буття імперії – війна

Стиль поведінки Кремля – це дипломатично відретушований образ російських відпочивальників на курортах. Це пітерські інтелігенти – рускіє. А суворі челябінські хлопці відпочивають підкреслено хамовито. Бо росіяни. І цим пишаються. Бо треба, щоб знали. Як у мультику: щоб усі боялись, щоб не насміхались.

Тому і "Тагил! Все пропьем – Тагил не опозорим".

Щоб вести переговори з Кремлем, треба знати глибинне: Кремль поводиться, як типовий "тагілчанин" на курорті, щоб Європа знала, кого боятися.

І переговори НАТО – Росія потрібно вести лише так, як поводитися з "тагілчанином", з яким зачепилися на курорті. Він буде напирати. Основний його імпульс націлений на оточуючих: без свідків – агресії і бути не може. Без свідків буде замирення і пропозиція випити. Але при свідках: "Тагил!". І "тримайте мене семеро".

Я колись збив атаку простими словами: "А то що?" Ну і з бітою в руках, звичайно.

Як правило, опонент робить спробу до примирення. І треба просто дати можливість йому піти. Головне – не принижуючи. Сказати, що ми за мир, дружбу, жвачку. І ви ж за мир?

Тагіл відразу згадує, що "деды воевали". За мир в усьому світі.

Щоб вести переговори з росіянами, треба знати ментальні відмінності.

Якщо серйозно, збити апломб і готовність до війни у Путіна можна тільки у два етапи.

Перший: "а то що?" на усі погрози. З усмішкою і готовністю битися. Жодних поступок. А вже на другому етапі – дати йому гордо відійти.

Успіхів у переговорах.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі