Треба не допустити перевибори президента в цьому році

На горизонті починає з'являтися дуже сумний фінал для шостого президента

Третє поінформоване джерело підтвердило інформацію і тепер з високою ймовірністю можна стверджувати, що у нас будуть позачергові вибори. І схоже, що вже в цьому році. А тепер подробиці.

В Офісі президента є різні люди - мерзотники, лицеміри, корупціонери, зрадники, дурні і брехуни, але всі вони люди зі здоровим глуздом і розуміють, що з кінцем влади Зеленського настане кінець і їхнього зростання добробуту, а солодке життя може швидко змінитися на кримінальне переслідування за все, у чому вони замішані. Та й сам Володимир Олександрович зовсім не хоче залишати держдачу і реалізовувати своє майбутнє відповідно до історії серіалу "Слуга народу". А в серіалі прототип Зеленського сів за грати. Тільки на відміну від персонажа серіалу Зеленський вже начудив на реальний термін. І доказову базу він сам забезпечив, подавши до Верховної Ради законопроєкт по КСУ, чим явно перевищив повноваження, які прописані в Конституції України. Тому питання номер один для них усіх - це те, як продовжити владу Зеленського.

Нас чекає епоха популізму і обіцянок

Моделювання ситуації та прогнози показують, що після чергового підняття цін на газ для населення і зростання комунальних тарифів, а також цілої низки подій пізньої осені та взимку цього року рейтинг Зеленського буде інтенсивно падати, а на Кабмін і ВР не вдасться перекласти весь негатив. І це говорить про те, що всі мрії Зеленського про другий термін накриваються мідним тазом. І на горизонті починає з'являтися дуже сумний фінал для шостого президента. Тому оцінивши актуальні рейтинги Зеленського і високу ймовірність його переобрання, на Банковій вирішили йти на позачергові вибори президента. Вони порахували, що 2+5 привабливіше, ніж 5 років у кращому випадку або ж сумне дострокове закінчення каденції. Так що або 24 серпня, або відразу після нього чекаємо відосік зі словами про те, що Зеленський "вирішив підтвердити свою легітимність і правильність обраного курсу", а значить йде на перевибори. До цього розкажуть красиву казку, що за владу він не тримається, що хоче йти дорогою миру і деолігархізації. Загалом нас чекає епоха популізму і обіцянок. І довірливі люди знову з радістю стрибнуть на ці граблі. Хобі у нашого виборця таке.

Найцікавіше далі. На моє запитання, а де будуть брати гроші, адже це десятки мільйонів доларів, мені відповіли, що по-перше "за два роки нацарювалі трохи", а по-друге є чимало тих, хто багатіє при Зеленському. І це не тільки олігархи і контрабандисти, але младоолігархи, які розуміють, що їхня історія в Україні може закінчиться з закінченням правління Зеленського, як закінчилася історія збагачення Курченка в Україні після вигнання Януковича. Так що гроші у них є і проблему вони бачать в іншому. Справа в тому, що Зеленський хоче перевантаження не тільки президентства, а й Ради, а з нею і Кабміну. І це дуже погана новина для більшості "слуг". Так, монозброд, ви - відпрацьований непотріб, якого хочуть позбутися з кількох причин. По-перше, щоб скинути сміття скандалів і негативу. По-друге, щоб можна було посадити хоч деяких зі своєї колишньої фракції і показати людям, що президент не тільки переслідує опозицію і бурхливо імітує боротьбу з корупцією, але безжально карає своїх. Кого саме карати "зі своїх", виберуть за принципом "кого не шкода", тим більше, що практично всіх є за що карати. Зі старого складу вирішили брати лише близько двадцять людей. Решту - у політичний утиль. І ось тут найцікавіше.

Зеленському не потрібні ті, хто зараз у "слугах". Вони - гирі на ногах

Мої джерела визнають, що Зеленському не потрібні ті, хто зараз у "слугах". Вони - гирі на ногах. Треба задовольняти їхні забаганки чи забаганки їхнії господарів. Негатив скандалів і факапів чіпляє президента. А крім того, із цього складу лише одиниці змогли проявити себе, як політики. Решта - це тупий і жадібний набрід. І це не моє визначення. Але от де брати інших, більш розумних і гідних, і як їх тримати під контролем, крім як виплачуючи бабло в конвертах, на Банковій не знають. Усі джерела підтверджують, що Зеленський не розуміє, що у нього немає людей, а донести це до нього не вдається. Ну, не може зрозуміти Зеленський, що після всього, що він начудив не хочуть і не будуть працювати з ним компетентні політики, які цінують репутацію. Мотивацією для походу на вибори під прапором Зеленського може бути тільки користь або банальний кар'єризм. Ніякого іншого мотиву немає. Тому де брати людей, щоб не привести в ВР нових Юрченка, Богуцьку, Іванісова, Яременка та інших подібних персонажів, на Банковій не знають, але не хочуть створювати монозброд 2.0. І це для них проблема. А Зеленський вважає, що якось сама собою ця проблема вирішиться.

У будь-якому випадку, чекати залишилося недовго. І операція "Врятувати непересічного Зеленського" виходить на фінішну пряму. Значить, нас чекають попереду бурхливі події, у яких я поки не бачу позитиву для України в актуальних умовах. І попкорн у багатьох в горлі встане. Тому я вважаю, що треба не допустити перевибори президента в цьому році. А ось після опалювального сезону, нової хвилі кризи в Україні і ще низки провалів Зеленського, нехай проводять вибори. Навесні наступного року. Але тоді сам Зеленський не захоче.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Марк Тіссен Оглядач видання The Washington Post
Девід Кларк Аналітик, колишній спеціальний радник по Європі в МЗС Великої Британії
Андрій Андрушків Експерт з управління, виконавчий директор Центру спільних дій
Агія Загребельська Засновниця громадського проєкту "Ліга антитрасту"
Андерс Аслунд Американський економіст