Малі Youtube-канали протистоять медійній навалі Медведчука, Коломойського, Ахметова

"1+1" здійснили інформаційну атаку. Її ж отримали у відповідь

Реакція "1+1" на контент Тайлера Андерсона красномовна. Коли блогер видав відео, яке не сподобалася "Плюсам", вони вирішили його видалити. Але стався ефект Барбари Стрейзанд. Хотіли приховати, а відео розлетілось по інтернету в геометричній прогресії. "1+1" показали себе, як інформаційного гопника, який готовий співіснувати з іншими представниками ринку, тільки якщо йому співатимуть винятково схвальних пісень.

Цитування - це нормальна практика, за правилами fair use - сумлінного використання. Тим більше, коли працюєш над аналізом контенту інших виробників. Тайлер використовував матеріали не лише продакшену "1+1", а й інших медіахолдингів. При цьому вказуючи, що це критичне осмислення. Зважаючи на те, що страйки почали летіти з вражаючою швидкістю саме після розбору продукції та творчого шляху "1+1", можна зробити висновок, що це була інформаційна атака на канал Geek Journal. Хотіли закрити йому рота. Час від часу мені теж приходять сповіщення від "1+1". Через це знімається монетизація. Але не прилітають підряд 3-4 страйки, не даючи часу виправити ситуацію.

Аспект з правом інтелектуальної власності - важливий. Але якщо ставитися до ситуації з усією юридичною строгістю, то так само аналізуйте, що транслюють "Плюси". Яка кількість дезінформації, неповаги до глядача, меншовартості.

"Плюси" здійснили інформаційну атаку. Її ж отримали у відповідь. Історія з Geek Journal показала, що незалежні виробники українського контенту готові ґуртуватися. Маленькі Youtube-канали з потугою однієї-двох людей протистоять медійній навалі Медведчука, Коломойського, Ахметова. Коли ти на рівні особистих можливостей робиш продукт, який муляє велетням, - ти на правильному шляху. Не можна зупинятися.

Колись канал "1+1" сформував наше суспільство, зараз деформує. У 1990-ті ТСН було ютубом. А зараз ютуб критикує ТСН, яке деградувало.

Тетяна Микитенко, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"