У Кремлі істерика. Справи з епідемією зовсім погані

Росія перевіряє статті The New York Times і Financial Times на наявність фейків

Останні новини схожі на бородатий анекдот: Роскомнагляд вирішив перевірити New York Times і Financial Times на наявність фейків. У статтях обох видань йшлося про заниження в Росії офіційних даних про смертність від Covid-19. Віце-прем'єр Голікова сказала, що влада Росії "ніколи не маніпулювала офіційною статистикою". Ну хто б сумнівався: радянський суд - найсправедливіший, а російська статистика - найбільш об'єктивна і незалежна від влади. І, взагалі, Голікова ніколи не бреше, її кришталева чесність добре відома.

Усе це було б просто смішно, проте за анекдотичною істерикою ховається трагедія, яку намагається приховати російська влада. Не випадково, так само істерично СРСР спростовував повідомлення західної преси про жертв Голодомору, ГУЛАГу і Чорнобиля. Істерика в Кремлі свідчить, що справи з епідемією зовсім погані, близькі до катастрофи.

Реальна кількість загиблих від короновірусу мінімум в десять разів вища за офіційні дані

Реальна кількість загиблих від короновірусу мінімум в десять разів вища за офіційні дані. Але це у відносно благополучних регіонах. Судячи з повідомлень з Дагестану, там ситуація набагато гірша, почався справжній Коронамор з непередбачуваними наслідками.

Спроба замовчати те, що відбувається - тяжкий злочин, що забере життя тисяч людей, яких спочатку виключать із статистики, а потім через відсутність нормальної соціальної та медичної допомоги і з життя.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода