Росія тільки міцніє, коли її мають саудівські принци і навіть Мексика

Історія з нафтою і ОПЕК+ показова

Я не належу до оптимістів, які постійно чекають падіння Росії вже завтра. Ну, може, не завтра, а післязавтра! Або на цьому тижні, але обов'язково!

У РФ великий запас міцності, великий золотовалютний запас, і навіть "мудре" управління Сонцеликого поки не відправляє її в нокаут.

Але іноді і в мене бувають маленькі радості!

Гордість переможця печенігів і половців дорожча за якісь там мільярди доларів

Історія з нафтою і ОПЕК+ вельми показова. Відмова знизити видобуток на 0,5 мільйона барелів і спроба в чисто російському напівзлодійському стилі витерти ноги об саудитів, привела до справжнього успіху російської політики й економіки. Ми побачили, як летить вниз ціна на "чорне золото", причому так, що доводиться доплачувати покупцям. Складно підрахувати, в яку суму обійшовся Росії минулий місяць, але вважаю, що гордість переможця печенігів і половців дорожча за якісь там мільярди доларів.

Але це ще не все - пригоди тривають. Шляхом напружених і дуже успішних переговорів із наляканими до втрати свідомості саудитами й іншими членами ОПЕК+, Росія виторгувала собі чудові умови - скорочення видобутку на 2,5 мільйона барелів на день, що, звичайно ж, набагато вигідніше початкових 0,5 мільйона барелів! Рівно у п'ять разів!

І це ще не все - є Мексика, що займає жорстку позицію і не бажає йти ні на які скорочення видобутку! І є у мене враження, що в зв'язку з незгодою Мексики, цей мільйон барелів скорочення в день візьме на себе Росія. Тому що для Росії низькі ціни і скорочення видобутку на третину обсягу вигідно! Російська економіка не боїться труднощів і тільки міцніє, коли її мають спадкові саудівські принци і навіть Мексика.

Ось, що означає по-справжньому мудра політика і правильний підхід до економіки! Немає межі майстерності і досконалості!

Хай живе Сонцеликий, котрий твердою рукою веде Росію до нових перемог!

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода