Зеленський творить абсолютну хрінь. Варто задуматися, хто його змінить

Ми знову заходимо в політичну кризу. Вихід з неї може бути катастрофою для України

Ви задумалися, у кого найбільше шансів очолити Україну, якщо сьогодні Зеленський йде у відставку і у нас оголошують нові президентські вибори? Не замислювалися? Даремно. Це дуже важливе питання. Аналізуючи ситуацію, яка склалася, можна зрозуміти, що ні Юля, ні Петя, ні багато інших шансів не мають. Тоді хто?

Зеленський творить абсолютну хрінь. Його оточення своїми тупими і бездарними діями закопує рейтинг Зеленського ударними темпами. Електорат розчаровується в Зеленському і "слугах" і відвалюється в пошуку іншого політпроєкту. Народ не хоче розбиратися в суті, а чекає нових красивих обіцянок. Відбувається електоральна міграція до популістів і зрадників. І через все це зростає небезпека повного реваншу проросійських еліт. Тому задумайтеся про те, хто прийде на Банкову після нього? А я все більше переконуюся, що президент, як інституція, Україні не потрібен. Поки що від президентів більше шкоди. На жаль. Але з огляду на низький рівень політичної грамотності українського виборця, на еталонний парламент сподіватися не доводиться.

Президент, як інституція, Україні не потрібен. Поки що від президентів більше шкоди

Я все менше вірю в те, що Зеленському можна донести розуміння того, що відбувається. Він сам показує, що не хоче вникати в суть речей, якщо вони відрізняються від його бачення. Оточення Зеленського, за рідкісним винятком, не компетентне і жадібне. У парламенті величезна кількість профанів, дурнів і мерзотників. У підсумку ми знову заходимо в політичну кризу. І вихід з неї може бути катастрофою для державності України. У масове порозуміння і просвітлення виборців я не вірю. На жаль. Але ми виберемося. Повинні. Інакше нащадки не пробачать. А ви поки подумайте, хто реально має шанси стати президентом в наших умовах і які можуть бути наслідки для України.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України