Пане президенте, ви брешете

У новорічній промові Зеленський свідомо поглибив розкол між його противниками і прихильниками

Чому ви нас так не любите? Це питання так хвилює Зеленського, що він навіть у новорічну промову включив слова про 25%, які його не сприймають.

Тому що ви брешете, Володимир Олександрович. Ми - європейськи орієнтована меншість самодостатніх людей. А в Європі не прийнято брехати.

Ви записали відмінно знятий ролик. Дуже технологічний. Прекрасна робота режисера і акторів. Ви теж зіграли чудово. Якби ми не знали, що позавчора ви відпустили тих, хто розстрілював Майдан, вчора привітали з Новим роком Путіна, а завтра приймете на шию дірявому українському бюджету Донбас на умовах Кремля, ми могли б вам навіть повірити.

Ви говорите, що бандерівці і ватники повинні примиритися. Чому патріот і малорос для вас, президента України, однакові?

Але в ролику ви брешете, пане президенте. Ви говорите про те, що бандерівці і ватники повинні примиритися. А ми не розуміємо, чому примирення має бути за наш рахунок? Чому патріот і малорос для вас, президента України, однакові? Чому все, що важливе для нас - українська церква, українська мова, пам'ятники українським героям - ви оголошуєте неважливим? Ви ж давно стурбовані проблемою 25% і прекрасно знаєте, що для нас таке "зійтися посередині" неприйнятне. Що ми не віддамо своїх героїв і не купимося на красиві слова. Чому ж, знаючи, що для нас такий компроміс неможливий, ви його пропонуєте?

Ваша промова написана не для всіх українців, а для вашого електорату. Для тих, кому "какая разница"

Пояснення тільки одне. Ви знову брешете. Ваша мова не зшивала Україну, як ви хотіли представити. Ніякий ви не миротворець і не об'єднувач нації. Ваша промова написана не для всіх українців, а для вашого електорату. Для тих, кому "яка різниця". Хто запускає салют за московським часом, дивиться "Иронию судьбы" і пиляє селфікі на Красній площі.

У своїй новорічній промові ви свідомо обурили 25% закликами забути нашу мову і цінності для того, щоб поглибити розкол між вашими противниками і лоялістами. Тому що, чим вищий градус напруги в суспільстві, тим важче донести до ваших прихильників очевидні речі про стан економіки, узурпації влади, розвороту в бік інтеграції з Росією.

Ви говорили, що не такий, як усі політики. Дійсно. Так цинічно, як брешете для досягнення своїх цілей ви, не брехав ще жоден президент.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олег Сенцов Режисер, сценарист, письменник
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Погода