Пане президенте, ви брешете

У новорічній промові Зеленський свідомо поглибив розкол між його противниками і прихильниками

Чому ви нас так не любите? Це питання так хвилює Зеленського, що він навіть у новорічну промову включив слова про 25%, які його не сприймають.

Тому що ви брешете, Володимир Олександрович. Ми - європейськи орієнтована меншість самодостатніх людей. А в Європі не прийнято брехати.

Ви записали відмінно знятий ролик. Дуже технологічний. Прекрасна робота режисера і акторів. Ви теж зіграли чудово. Якби ми не знали, що позавчора ви відпустили тих, хто розстрілював Майдан, вчора привітали з Новим роком Путіна, а завтра приймете на шию дірявому українському бюджету Донбас на умовах Кремля, ми могли б вам навіть повірити.

Ви говорите, що бандерівці і ватники повинні примиритися. Чому патріот і малорос для вас, президента України, однакові?

Але в ролику ви брешете, пане президенте. Ви говорите про те, що бандерівці і ватники повинні примиритися. А ми не розуміємо, чому примирення має бути за наш рахунок? Чому патріот і малорос для вас, президента України, однакові? Чому все, що важливе для нас - українська церква, українська мова, пам'ятники українським героям - ви оголошуєте неважливим? Ви ж давно стурбовані проблемою 25% і прекрасно знаєте, що для нас таке "зійтися посередині" неприйнятне. Що ми не віддамо своїх героїв і не купимося на красиві слова. Чому ж, знаючи, що для нас такий компроміс неможливий, ви його пропонуєте?

Ваша промова написана не для всіх українців, а для вашого електорату. Для тих, кому "какая разница"

Пояснення тільки одне. Ви знову брешете. Ваша мова не зшивала Україну, як ви хотіли представити. Ніякий ви не миротворець і не об'єднувач нації. Ваша промова написана не для всіх українців, а для вашого електорату. Для тих, кому "яка різниця". Хто запускає салют за московським часом, дивиться "Иронию судьбы" і пиляє селфікі на Красній площі.

У своїй новорічній промові ви свідомо обурили 25% закликами забути нашу мову і цінності для того, щоб поглибити розкол між вашими противниками і лоялістами. Тому що, чим вищий градус напруги в суспільстві, тим важче донести до ваших прихильників очевидні речі про стан економіки, узурпації влади, розвороту в бік інтеграції з Росією.

Ви говорили, що не такий, як усі політики. Дійсно. Так цинічно, як брешете для досягнення своїх цілей ви, не брехав ще жоден президент.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"