Путінське радіо в Україні – це постріл у спину. Терпіти не будемо

Свого проросійського гівна нам вистачає

Ось і відкрилася причина перебування в Києві топ-пропагандиста Кремля, редактора "Эха Москвы" Олексія Венедиктова, якого журналісти ATR помітили на Хрещатику. В інтерв'ю місцевому проросійському смітнику він розповів, що хоче відкрити філіал газпромівсько-кремлівського "ЗМІ" в Україні. Для цього потрібно скасувати мовний закон - і все...

Поясню тим, хто, може, не в курсі, що це. Це - пряма диверсія Кремля в Україні. Вони знахабніли настільки, що зовсім втратили берега.

Коротко. "Эхо Москвы" - це "ЗМІ", яке запрошує в ефір і публікує російських терористів, вбивць українців. Їх там таких багато, але прізвища - "політрук ДНР" Прилєпін, думаю, вистачить. Також їх постійний автор - "кримський блогер" Горний, якого Венедиктову спустив Кремль в момент анексії Криму для пропаганди проти України і кримських татар. І вишенька на торті - заступник Венедиктова - Рувинський - відкритий кримнашист, недавно потрапив в "Миротворець" за незаконне відвідування Криму.

Якщо ця диверсія відбудеться (сподіваюся, що ні), то всі, хто до цього хоч якось причетні в Україні, будуть моїми не просто не друзями, а особистими ворогами. Я маю на увазі Сакена Аймурзаєва і т.д. Ворогами не тільки моїми, але і моїх друзів патріотів, українців, кримських татар, ветеранів та бійців війни з Росією, яких я знаю.

Це все одно, що запустити в Київ полк російського спецназу

І останнє. Це путінське радіо не працюватиме в Україні. Це все одно, що запустити в Київ полк російського спецназу. Ми його будемо блокувати, вирубувати будь-якими способами, тому що це - вороги. Як російські окупанти в Криму і на Донбасі. Вороги люті. Це - Путін. Власною персоною. Це десант російських військ всередині. Той самий постріл у спину. Ми його тут терпіти не будемо ні за яких обставин, це абсолютно виключено.

P.S. Прошу СБУ і ГПУ більше не пускати цю довірену особу Путіна в Україну. Свого проросійського гівна нам вистачає.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Ярина Матвійчук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Антон Мороз Фахівець із соціальної роботи ГО "Форпост"
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Погода