Путінський режим слабкий. Кремль приречений на програш у війні

Україні залишається тільки протриматися до цього моменту

Володимиру Зеленському доведеться рано чи пізно зрозуміти, що мир незалежної України з путінським режимом в принципі неможливий. Путіну потрібно щось на кшталт Комп'єнського перемир'я 1940 року, між нацистською Німеччиною і Францією, що розділило Францію на анексовані, окуповані і "вільні" (в реальності маріонеткові) зони. Кремль теж прагне розчленувати Україну на кілька частин: анексовану (Крим), окуповану (ОРДЛО) і очолювану його маріонетками (решта України).

Навіть якщо українці не будуть стріляти у відповідь, окупанти не припинять вогонь

Навіть якщо українці не будуть стріляти у відповідь, окупанти не припинять вогонь, поки не доб'ються свого. Є єдиний шанс зупинити війну без капітуляції - жорсткий опір агресору. Це неминуче призведе до посилення зовнішнього тиску і виснажить його внутрішні ресурси.

Путінський режим не такий сильний, як його малюють пропагандисти. Він економічно слабкий та інтелектуально нікчемний. Кремль приречений на програш у гібридній війні-авантюрі проти країн європейської цивілізації. Україні залишається тільки вистояти і протриматися до цього моменту.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олексій Арестович Військовий експерт
Сергій Сингаївський Письменник, перекладач
Євген Клопотенко Кулінарний експерт
Дмитро Кулеба Дипломат
Погода