Путінський режим слабкий. Кремль приречений на програш у війні

Україні залишається тільки протриматися до цього моменту

Володимиру Зеленському доведеться рано чи пізно зрозуміти, що мир незалежної України з путінським режимом в принципі неможливий. Путіну потрібно щось на кшталт Комп'єнського перемир'я 1940 року, між нацистською Німеччиною і Францією, що розділило Францію на анексовані, окуповані і "вільні" (в реальності маріонеткові) зони. Кремль теж прагне розчленувати Україну на кілька частин: анексовану (Крим), окуповану (ОРДЛО) і очолювану його маріонетками (решта України).

Навіть якщо українці не будуть стріляти у відповідь, окупанти не припинять вогонь

Навіть якщо українці не будуть стріляти у відповідь, окупанти не припинять вогонь, поки не доб'ються свого. Є єдиний шанс зупинити війну без капітуляції - жорсткий опір агресору. Це неминуче призведе до посилення зовнішнього тиску і виснажить його внутрішні ресурси.

Путінський режим не такий сильний, як його малюють пропагандисти. Він економічно слабкий та інтелектуально нікчемний. Кремль приречений на програш у гібридній війні-авантюрі проти країн європейської цивілізації. Україні залишається тільки вистояти і протриматися до цього моменту.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода