У Росії діти труяться дешевими продуктами, а влада відморозків в Африці годує

Безглузда гра потрібна тільки для того, щоб безкарно грабувати країну

Здавалося б, Путін вже встиг наступити на всі старі радянські граблі: від донбасько-сирійського "Афгану" до руйнівної гонки озброєнь із Заходом. Але і цього йому, мабуть, мало. Тепер він, тільки не смійтеся, звільняє братські народи Африки від імперіалістичного панування.

У СРСР народ лаявся на кухнях і в чергах: "самим жерти нічого, а пів-Африки годуємо". Зараз історія повторюється, причому буквально. Африканський проект Кремля реалізовує "кухар" Пригожин, який заліз вже в безліч країн, засилає туди найманців і дорогих політтехнологів. Звідки Пригожин бере гроші на ці гострі страви для "наших гвінейських друзів"? Елементарно, Ватсон! Він об'їдає російських дітей. Отримав держзамовлення на 139 мільярдів і постачає в дитсадки і школи неякісні дешеві продукти. В результаті діти труяться, хворіють на дизентерію. Зате у кухаря Путіна є гроші, щоб підтримувати в Африці якихось чергових відморозків.

Левова частка російських вкладень до Африки не доходить. Їх розкрадає той же Пригожин і його люди

Чим закінчилися радянські зовнішньополітичні авантюри, добре відомо. Без сумніву, схожий конфуз чекає і нинішній "африканський похід" Путіна. Є, правда, одна суттєва відмінність від радянського досвіду. Левова частка російських вкладень до Африки не доходить. Їх розкрадає той же Пригожин і його люди.

Путін намагається в своїй кремлівській палаті №6 грати на всесвітній шаховій дошці: пішаків-найманців рухає на Тріполі, коней-політтехнологів засилає в Антананаріву і т.п. За відсутності кваліфікованої медичної допомоги, він, напевно, вже вважає себе новим Наполеоном і майбутнім імператором Африки. Однак Пригожин і натовп інших державних шахраїв цілком здорові. Їм вся ця безглузда гра потрібна тільки для того, щоб мати можливість освоювати бюджети, мати держконтракти і безкарно грабувати країну.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода