Російську армію озброюють злодії, а керують нею божевільні

Світ може спати спокійно

З останніх новин:

1. Російський генпрокурор Юрій Чайка заявив, що на підприємствах Роскосмоса і Ростеха викрали понад 1,6 мільярда рублів, виділених на створення новітніх перспективних розробок озброєння.

2. Офіційний журнал Міноборони РФ "Армейский сборник" опублікував статтю про існування у російських військових методик бойової парапсихології, за допомогою яких можна проникати в думки противника і зламувати комп'ютерні програми. "Силою думки можна, наприклад, збивати комп'ютерні програми, спалювати кристали в генераторах, підслуховувати розмову або порушувати теле- і радіопередачі, комунікації".

Тобто, звичайно, ви все зрозуміли. Грошей вистачило лише на мультики про ракети. Решту сп...ли. Але переживати не варто. Кмітливий і талановитий російський солдат. Він і без нових ракет ворога розгромить. Як подивиться на карту США грізно, всі програми і кристали у проклятих піндосів від страху перегорять.

Як подивиться на карту США грізно, всі програми і кристали у проклятих піндосів від страху перегорять

Ефективно, а головне дешево. Рогозінським дітлахам на молоко більше дістанеться. Вартість такої парапсихологічної зброї: банка тушонки, кілограм картоплі, та пачка Беломора на день. А якщо ще пляшку горілки накинути, ефективність в рази підвищиться. Від одного погляду такого бійця-парапсихолога будь-який ворог, якщо не від страху, то від сміху вже точно помре.

Російську армію озброюють злодії, а керують нею божевільні. Світ може спати спокійно.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Геннадій Друзенко Міжнародний правник
Юлія Гончар Керівниця Центру "Форпост HELP"
Володимир Горбач Політичний аналітик Інституту Євро­атлантичного співробітництва
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Погода