Україна на виборах програла

Кремль і проросійські колабораціоністи можуть відкривати шампанське

Україна, яка 5 років чинить опір Росії, відчайдушно воює з нею, сьогодні на виборах програла.

Більшість жителів території незалежної України, голосуючи за різних кандидатів, вибрали мир із Росією. Точніше, не мир, а капітуляцію перед Путіним на умовах окупанта. Ці люди зрадили свою армію, яка їх захищає. Фактично дезавуювали Майдан, життя героїв Небесної Сотні. Ці люди живуть з нами поруч, і їх критично багато. Цілком достатньо для поразки в гібридній війні. І в будь-якій війні. А вона вже триває і неодмінно буде посилюватися.

Ці люди зрадили свою армію, яка їх захищає. Фактично дезавуювали Майдан, життя героїв Небесної Сотні

Усе сталося саме так, як я прогнозував, а мої погані прогнози завжди збуваються. Наступний етап буде ще гіршим. Не мине й року, як ветерани АТО будуть "вбивцями українців", а терористи ОРДЛО - "такими ж українцями".

Так, ми, кримські татари, патріоти, військові будемо боротися до кінця, не здамося, на виборах чи ні. Але факт очевидний: згідно виборів, незалежна Україна є абсолютною цінністю не більше, ніж для 25-30% громадян. Це дуже погано. Це гарантія майбутнього хаосу і російського вторгнення. Їх медіаплан працює, вони зуміли за допомогою тролів, корисних ідіотів і ліваків, сколотити інфантильну дебільну більшість. Можете називати мене панікером, як завгодно, мені однаково.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Наталія Лелюх Лікар акушер-гінеколог
Остап Яриш Журналіст української служби "Голосу Америки"
Наталя Д'ячкова Директор юридичної компанії "Скарга"
Олександр Лієв Голова Асоціації індустрії гостинності України
Погода