Кремль впевнений, що Україна сама пливе до нього в руки

Думки і очікування ворога – найцінніша інформація

"Якщо в Києві переможе Зеленський, а це дуже ймовірно, можна буде туди послом послати Петросяна (якщо він не помер, я давно якось його з поля зору втратив, але було по пам'яті страшно) або Урганта (якщо Петросян все-таки помер). І взагалі всі країни СНД могли б послати туди послами глав команд КВН. Взагалі, в такому випадку все увійшло б у фокус.

Ці вибори на Україні мені безумовно подобаються. Порошенко точно не перемагає, а він сумна свиня і найгірше, тому що статус кво. А хто прийде на його місце - бабуся з косою чи гуморист - майже все одно. Зараз час коміків, особливо несмішних, тому Україна досить сучасна в цьому сенсі. Однак в тому стані, в якому ця країна знаходиться, явно не до сміху.

Ось тут і розкривається загадка української душі - всі думали, що все серйозно про Майдан, хероям слава, згинувшу сотню, москаляку на гіляку, а це був такий особливий хохляцький КВН - кривавий і тупий, але все ж КВН. Тому вони і скакали. Ось тут неіснуючий "хитрий план" (мамлєєвське "само падало") і може цілком спрацювати, бо країна остаточно виїде за рамки осудності у всіх сенсах. І варто зберегти хоча б дрібку розуму, і все знову повернеться в нашу сторону".

Слова Дугіна повністю відображають сподівання даної групи нелюдів, які мріють знищити нашу країну

Це, зрозуміло, не мій текст. Це днями написав у Facebook один з ідеологів "русского мира" - Олександр Дугін. Не вірите - зайдіть до нього на сторінку і подивіться. Той самий Дугін. Заклятий ворог України, один з натхненників анексії Криму та війни. Людина, близька до тих, хто виробляє і приймає в Кремлі рішення. Його слова повністю відображають сподівання даної групи нелюдів, які мріють знищити нашу країну. І вже, як ми бачимо, впевнених в тому, що Україна сама пливе до них в руки, потрібно лише трохи почекати.

Читаємо. Слухаємо. Думаємо і робимо висновки. Думки і очікування ворога, вважаю, найціннішою інформацією для роздумів.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода