Ціль Кремля – зірвати вибори в Україні

Тоді її легко буде зжерти

Стає зрозумілою стратегія Кремля на виборах в Україні. Це не підтримка якогось одного зручного кандидата, а спроба дискредитувати, чи краще взагалі зірвати вибори. Путіну в принципі зараз не потрібен легітимний президент в Україні. Йому необхідно створити в країні хаос, дискредитувати українську демократію перед західними партнерами. Російська пропаганда давно твердить, що Україна – не відбулася. Усі свої ресурси Кремль кине на те, щоб на найближчих виборах підтвердити цю тезу.

Путіну необхідно створити в країні хаос, дискредитувати українську демократію перед західними партнерами

Путіну потрібні масові заворушення і зіткнення в ході виборів, викликані звинуваченнями у тиску на виборців і фальсифікації. А ще краще – скасування президентських виборів або їх другого туру. Довіру до української влади з боку Заходу було б таким чином серйозно підірвано.

Кремль намагатиметься зробити так, щоб Україна вийшла з виборчого процесу розколотою і позбавленою міжнародної підтримки. У цьому випадку її легко буде зжерти.

Сподіваюся (майже впевнений), що цей план реалізувати не вдасться. Але розуміти його треба. Попереджений – значить озброєний.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Геннадій Друзенко Міжнародний правник
Юлія Гончар Керівниця Центру "Форпост HELP"
Володимир Горбач Політичний аналітик Інституту Євро­атлантичного співробітництва
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Погода