Російські спецслужби – це узаконені терористичні організації

Кремль бореться за монополію на терор

Псковську журналістку Світлану Прокоп'єву намагаються посадити "за виправдання тероризму". В ефірі "Эхо Москвы" вона посміла сказати, що держава своєю репресивною політикою "сама виховує" нове покоління потенційних терористів, типу хлопця, який підірвав себе біля будівлі ФСБ в Архангельську.

Дивно, державні ЗМІ створили буквально культ терористів, що бешкетують на Донбасі (Моторола, Гіві, Захарченко практично канонізовані), але у виправданні тероризму винні чомусь не Ернст з Добродєєвим і не Кисельов із Соловйовим, а скромна псковська журналістка.

Російська влада намагаються продати себе "місту і світу" в якості непримиренних борців з тероризмом. Насправді вони борються не з терором, а за монополію на терор. За своє ексклюзивне право безперешкодно вбивати. Російські спецслужби, по суті, - узаконені терористичні організації, які вбивають не тільки в Росії, але і за кордоном. Неодноразово спіймані на цьому за руку. Зрозуміло, що для Кремля терористи, які працюють на нього, - герої. А ті, хто намагається їм протистояти (як той нещасний архангельський хлопець) - страшні злочинці, один сумнів у вині яких заслуговує суворого покарання.

Монополія на терор - основа всіх злочинних авторитарних режимів

Монополія на терор - основа всіх злочинних авторитарних режимів. Однак в історії завжди знаходилися люди, які наважувалися її порушити. Наприклад, антифашист, столяр Георг Ельзер намагався в 1939 році підірвати Гітлера, а заодно і Герінга з Геббельсом. На жаль, цей терористичний акт своєї мети не досяг. Гітлер пішов за кілька хвилин до вибуху. Якби не ця трагічна випадковість, Ельзеру, можливо, вдалося б врятувати мільйони майбутніх жертв війни та Голокосту.

Нацисти теж, напевно, садили людей у в'язницю за "виправдання терориста Ельзера". Однак зараз він у вільній Німеччині - національний герой.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода