Суд ухвалив, що ми приречені животіти і здохнути в совку

"Справа Супрун" покаже, чи здатні ми захистити здобутки Революції гідності

Суд ухвалив, що ми приречені животіти та здохнути совками посеред совка

Сьогоднішнє рішення - не про Супрун. Вона тут взагалі ні до чого. Це рішення - про нас з вами, про кожного з нас.

Ніким ніколи не реформований, корумпований по самі свинячі вуха, "ригівський", до того кучмівський, ще до того комуняцький обласний адмінсуд ухвалив, що ми з вами не заслуговуємо права на нормальну медицину, а наші лікарі - на чесну гідну оплату праці.

Більше того - нас ткнули носом в те, що взагалі всі ці "гамериканські штучки" - не про нас, що ми приречені животіти та здохнути совками посеред совка, і єдине на що здатні - це все життя годувати "колядників" з таких от окружних судів.

Адмінсуд ухвалив, що ми з вами не заслуговуємо права на нормальну медицину, а наші лікарі - на чесну гідну оплату праці

Можливо, обласний адмінсуд правий. Якщо ми проковтнемо це рішення та утремось - певно, так воно і є. Маємо те, що маємо та те - на що заслуговуємо.

І тоді цей вирок стане переломним у новітній історії, стане вироком всім нашим реформам, вироком Революції гідності.

Якщо ж ми здатні розгорнути потужну кампанію на захист не Уляни - вона сама себе здатна захистити її силі ще повчитись багатьом з нас, - а на захист найбільш успішної та системної з усіх реформ чинного уряду, на захист нашого права на таку реформу - тоді цей вирок також може стати переломним. З нього може нарешті початись найбільш болюча та найбільш необхідна країні реформа - реформа досі незламного корумпованого кривосуддя, та побудова системи Правосуддя. Системи, де стане неможливим судовими ухвалами повертати на посади корупціонерів та катів Майдану, скасовувати рішенням сільського суду загальнонаціональні реформи, відправляти за грати захисників країни за те, що вони її захищали тощо. Натомість може народитись наш суд, якому дійсно можна буде довіряти та до якого матиме сенс звертатись у пошуках істини.

Ми на роздоріжжі, і все залежить від нас. "Справа Супрун" покаже, чи здатні ми захистити здобутки Революції гідності, чи ж перед окружними "колядниками" ми маємо менше сили, аніж мали перед "Беркутом" та російськими військами. Як і в 2014-му, попри все вірю в нашу перемогу.

Слава Україні!

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олексій Арестович Військовий експерт
Сергій Сингаївський Письменник, перекладач
Євген Клопотенко Кулінарний експерт
Дмитро Кулеба Дипломат
Погода