РПЦ знайшла в інтернеті роги антихриста

Гундяєв дуже розумний маркетолог

Такий собі Гундяєв, що іменує себе Московським патріархом Кирилом, зазирнув в інтернет і буквально натрапив на величезні роги майбутнього антихриста, які стирчать звідти. "Всесвітня мережа гаджетів дає можливість здійснювати вселенський контроль над людським родом... Антихрист - це та особа, яка буде на чолі Всесвітньої павутини, що контролює весь людський рід", - з різдвяного інтерв'ю "патріарха".

Багато хто дивується, мовляв, зовсім з розуму старий вижив. Ні, заперечу, з ним все добре. Він дуже розумний маркетолог. Добре знає свою цільову аудиторію і адресно працює на неї. Здичавілі в ринкових джунглях радянські старі, диванно-пивні телепатріоти, замучені "світовою закулісою" конспірології, "жертви опромінення" з алюмінієвими мисками на головах, темні й агресивні обрядовірці - всі вони охоче повірять в подібну маячню. Послухавши таке, вони набагато швидше потягнуть в РПЦ свої кровні гроші, шукаючи захисту від всюдисущого інтернет-антихриста.

При Гундяєву Російська православна церква остаточно перетворилася в співтовариство "темних людей". Ось на них він і працює.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода