В Усика попереду велика проросійська кар'єра

Він ще себе і не так проявить

Коли 3 роки тому, після його першого "Чий Крим? Крим...кримчан" я написав, що Усик не патріот України, що він в певний момент стане на сторону ворога, на мене багато накинулися. Особливо - так звані проукраїнські переселенці з Криму, які вигадали, що Усик символ українського патріотизму в Криму (Володя Балух тоді ще не сидів, а кримських татар в даному специфічному співтоваристві людьми особливо не вважають). Мене тоді проклинали, називали агентом ФСБ, який чорнить патріота. Викидали з френдів навіть особисті знайомі, майже родичі. Я сказав їм: добре, почекайте.

Ваш "патріот" сказав, що піде разом з ФСБшними попами, російськими диверсантами і найнятими Кремлем тітушками захищати "лаври"

Ну, що ви там, як? Дочекалися? Ваш "патріот" сказав, що піде разом з ФСБшними попами, російськими диверсантами і найнятими Кремлем тітушками захищати "лаври". А саме такі провокації зараз готує ФСБ. Ось саме такі. І я про це сто разів писав. А тепер і СБУ підтверджує.

І не кажіть, що Усик, мовляв, "боксер", тому чогось не розуміє. Він не дурень, він все розуміє. Дурні - це ви. А в Усика попереду ще велика проросійська кар'єра. Він ще себе і не так проявить.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода