Чи є українська влада в Одесі?

Можна швидко перевірити

Виникає питання до президента Петра Порошенка як до гаранта Конституції та ініціатора воєнного стану. Чи є влада в Одесі? Маю на увазі – українська. Є шанс швидко перевірити це. За умовами воєнного стану, задіявши за дорученням президента разом усі наявні чи необхідні сили. А поки що – терміново взяти місто під свій особистий контроль як головнокомандувача. Законних повноважень на це як раз вистачає.

У тому, що до нападу на Анатолія Гриценка можуть бути причетні проросійські структури, чиєю метою є дестабілізація всередині України, – не маю сумнівів. Просто не бачу в Україні інших інтересантів цього демонстративного злочину проти відомого політика, який бере участь у передвиборній кампанії.

В окупанта є чіткий плани на Одесу в разі повномасштабної агресії

У тому, що в окупанта є чіткий плани на Одесу в разі повномасштабної агресії, і вона у нас слабка ланка, також немає сумнівів. Саме час ввести там тимчасову військову адміністрацію і показати ворогу силу та рішучість держави. Бо це місто, чесно кажучи, давно на це чекає. Я би навіть сказав – закликає.

Також корисно забезпечити державну охорону усім потенційним учасникам виборів. І я би на їхньому місці не відмовлявся зі словами, що це буде стеженням. Усе насправді дуже серйозно. Гриценко зараз є очевидною метою для росіян. Не перевіряйте – повірте на слово.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода