Плювати на жертви, дружити з Путіним - вигідно

Весільний людожер

Раніше було таке поняття - "весільний генерал". У міщанському середовищі вважалося престижним запрошувати на весілля високопоставлених (нехай і в минулому) гостей. Зараз у європейських міщан починається нова пошесть. Входить у моду "весільний терорист". Чому б не запросити на весілля масового вбивцю і не станцювати з ним веселий тирольский танець? Це ж так оригінально, так лоскоче нерви. Перша шлюбна ніч після такого гострого переживання, напевно, буде особливо запальною.

Не пощастило людожерам Бокассі й Іді Аміну - не дожили. А то б вони тепер по весіллях європейських політиків разом із Путіним моталися.

Мабуть, така тепер еліта в Європі пішла, начисто позбавлена ​​елементарної людської гидливості

Австрійський міністр закордонних справ - доросла непогано освічена жінка й інформацію не з програм Кисельова черпає. Вона не може не знати, що малайзійський Боїнг збили російські військові, що стріляли за наказом свого головнокомандувача. Вона не може не знати, що Путін - масовий убивця. Чому ж вона запрошує його на весілля і танцює з ним, як з добрим дядечком по материнській лінії? Ризикну припустити - їй просто наплювати на жертви, а дружити з Путіним - вигідно. Мабуть, така тепер еліта в Європі пішла, начисто позбавлена ​​морального почуття і елементарної людської гидливості.

Карін Кнайсль, напевно, добре спить ночами. Їй не присняться закривавлені малайзійські, нідерландські, українські, сирійські, чеченські, грузинські хлопчики і дівчатка, убиті за наказом її російського друга і гостя.

Запрошуючи людожера на весілля, не можна бути впевненим, що він не захоче закусити тобою

Кажуть, карма все-таки існує. Все може бути. У благословленного Путіним високопоставленого австрійського подружжя з'являться діти (зараз у віці пані Кнайсель це трапляється). Батьки полетять із ними у відпустку. А літак, що пролітає над черговою "зоною російських інтересів", не дай бог зіб'є якась випадкова путінська ракета.

У такій ситуації може опинитися будь-хто, незалежно від місця проживання, статусу і національності.

Запрошуючи людожера на весілля, не можна бути впевненим, що він не захоче закусити тобою.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода