Плювати на жертви, дружити з Путіним - вигідно

Весільний людожер

Раніше було таке поняття - "весільний генерал". У міщанському середовищі вважалося престижним запрошувати на весілля високопоставлених (нехай і в минулому) гостей. Зараз у європейських міщан починається нова пошесть. Входить у моду "весільний терорист". Чому б не запросити на весілля масового вбивцю і не станцювати з ним веселий тирольский танець? Це ж так оригінально, так лоскоче нерви. Перша шлюбна ніч після такого гострого переживання, напевно, буде особливо запальною.

Не пощастило людожерам Бокассі й Іді Аміну - не дожили. А то б вони тепер по весіллях європейських політиків разом із Путіним моталися.

Мабуть, така тепер еліта в Європі пішла, начисто позбавлена ​​елементарної людської гидливості

Австрійський міністр закордонних справ - доросла непогано освічена жінка й інформацію не з програм Кисельова черпає. Вона не може не знати, що малайзійський Боїнг збили російські військові, що стріляли за наказом свого головнокомандувача. Вона не може не знати, що Путін - масовий убивця. Чому ж вона запрошує його на весілля і танцює з ним, як з добрим дядечком по материнській лінії? Ризикну припустити - їй просто наплювати на жертви, а дружити з Путіним - вигідно. Мабуть, така тепер еліта в Європі пішла, начисто позбавлена ​​морального почуття і елементарної людської гидливості.

Карін Кнайсль, напевно, добре спить ночами. Їй не присняться закривавлені малайзійські, нідерландські, українські, сирійські, чеченські, грузинські хлопчики і дівчатка, убиті за наказом її російського друга і гостя.

Запрошуючи людожера на весілля, не можна бути впевненим, що він не захоче закусити тобою

Кажуть, карма все-таки існує. Все може бути. У благословленного Путіним високопоставленого австрійського подружжя з'являться діти (зараз у віці пані Кнайсель це трапляється). Батьки полетять із ними у відпустку. А літак, що пролітає над черговою "зоною російських інтересів", не дай бог зіб'є якась випадкова путінська ракета.

У такій ситуації може опинитися будь-хто, незалежно від місця проживання, статусу і національності.

Запрошуючи людожера на весілля, не можна бути впевненим, що він не захоче закусити тобою.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олексій Арестович Військовий експерт
Сергій Сингаївський Письменник, перекладач
Євген Клопотенко Кулінарний експерт
Дмитро Кулеба Дипломат
Погода