Хто зверне першим

У Трампа є методи проти Путіна і Кім Чен Ина, але немає методів проти терористів

Ось уже понад півстоліття режисери люблять вставляти у фільми епізоди, в яких два автомобіля летять назустріч один одному лоб у лоб і перемагає той, у кого нерви міцніші, хто не зверне. Є ідіоти, які цю гру реалізують у житті.

У політиці, з появою ядерної зброї, гра "хто зверне першим" стала грою "хто влаштує кінець світу". Зараз усі згадують Карибську кризу і "чорну суботу" 27.10.1962, коли людство було ближче всього до самознищення. Тоді у Хрущова та Кеннеді вистачило розуму зробити по кроку назад.

Хрущов поставив світ на межу знищення, захищаючи режим Фіделя Кастро, оскільки вірив, що соціалізм кращий капіталізму, а комунізм через 20 років станеться в СРСР, а потім і у всьому світі. Путінська Росія – не СРСР. У Путіна і його оточення немає ніякої спільної ідеології з Асадом, заради якої варто жертвувати накраденими мільярдами. Тому до "чорної суботи" справа не дійде, хоча понтів для внутрішнього користування буде маса.

Так що у відповідь на 59 Томагавків Трампа та 10-тонну маму всіх бомб, скинуту на Афганістан, Путін обмежиться лінгвістичними бомбами, начиненими словесними екскрементами сафронкових, захарових і проханових із багдасаровими.

У Кім Чен Ина, на відміну від Путіна ідеологія є. Тому він відповів на авіаносну ескадру Трампа біля своїх берегів двома ударами

У Кім Чен Ина, на відміну від Путіна ідеологія є. Тому він відповів на авіаносну ескадру Трампа біля своїх берегів двома ударами. По-перше, заявив про готовність знищити Південну Корею і США. А по-друге, стримав свою обіцянку, і 16.04.2017 запустив ракету. Правда, вона чомусь не полетіла і впала Кім Чен Ину на ногу. Саме час цитувати Кисельова: "Випадковість? Не думаю".

Суть ідеології чучхе полягає в опорі на власні сили і вірі в те, що, якщо народ не годувати і при цьому поголовно озброїти, то країна стане фортецею, а народ – непереможним. При цьому у Кім Чен Ина є одне слабке місце. Він, як і Володимир Путін, не вірить у бога. Він, як і Путін – атеїст. Атеїзм Кім Чен Ина цілком офіційний, а що стосується Путіна, то, сподіваюся, ніхто з притомних людей не сприймає серйозно путінські стояння зі свічкою в оточенні бабусь або в компанії з Собяніним і подружжям Медведєвих. Тобто ні Кім Чен Ин, ні Путін не вірять у те, що їхні душі будуть жити після ядерного апокаліпсису. І ніякого переселення душ, як у буддизмі, для них теж не буде. І у воскресіння з мертвих ці двоє теж не вірять. Тому в ситуації "лоб в лоб" ніякого сенсу йти до кінця ні в російського, ні у північнокорейського лідера немає. Рай у них зараз, а не після смерті.

Ні Кім Чен Ин, ні Путін не вірять у те, що їхні душі будуть жити після ядерного апокаліпсису. Тому в ситуації "лоб у лоб" ніякого сенсу йти до кінця ні у них немає. Рай у них зараз, а не після смерті

Трамп у цій грі "хто зверне першим" виглядає як гравець, який їде на танку проти легковика. Принаймні в грі з Кім Чен Ином точно, так і з Путіним в значній мірі.

Єдиний противник, у якого Трампу "в танку" не виграти у цій грі, це релігійні фанатики. Оскільки кожен з них точно знає, якщо він спокійно зустріне танк, обв'язавшись поясом смертника, то йому будуть вічно догоджати 72 прекрасні діви, сповнені достоїнств, і абсолютно позбавлені недоліків. А на ворогів чекають 19 ангелів з украй неприємними характерами, які будуть стежити, щоб муки атеїстів і інших невірних тривали вічно і ніхто з них не зміг втекти або відповзти від пекельного вогню. Так що немає у Трампа методів проти міжнародного тероризму. Як, утім, поки немає цих методів ні в кого в світі.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олександр Соколовський Президент Всеукраїнського об'єднання роботодавців легкої промисловості
Тимофій Милованов Почесний президент Київської школи економіки
Павло Клімкін Міністр закордонних справ України
Юрій Андрухович Письменник
Сергій Жадан Письменник
Погода