Цар умиває руки

Історія з договором про постачання електроенергії до Криму, по суті, перший самостійний успіх української зовнішньої політики. Принаймні, на східному її напрямку

В Інтернеті традиційно багато різного стьобу, але якщо аналізувати серйозно, то історія з договором про постачання електроенергії до Криму, по суті, перший самостійний успіх української зовнішньої політики. Принаймні, на східному її напрямку. - Пише для Крим.Реалії журналіст Айдер Муждабаєв.

Це об'єктивно так, з якого боку неупереджено ні дивись.Честно кажучи, навіть враховуючи жорстку позицію кримськотатарського меджлісу, від української влади я такого не очікував (занадто багато було до того фактів, що свідчили про існування підкилимних домовленостей). Визнаю, що помилявся. Щось там, мабуть, виросло - чи то за допомогою меджлісу, чи то ще якимось чином, неважливо. Думаю, ви розумієте, що саме (у політичному сенсі).

Після Нового року Москву поставлено ​​Києвом у явно програшну ситуацію, коли люди сидітимуть без світла і мерзнутимуть узимку в прямому сенсі слова, через два слова у контракті. На мій особистий погляд, "соцопитування" у цій ситуації виглядає не сильним, а слабким і метушливим ходом: "Цар умиває руки".
"Низовим" підтвердженням даної тези може слугувати моє несподіване листування з жителем Сімферополя, який ходив зустрічати Новий рік на центральну площу, а потім чомусь вирішив поділитися враженнями зі мною.

Навіть враховуючи жорстку позицію кримськотатарського меджлісу, від української влади я такого не очікував


Наводжу його повідомлення майже дослівно (воно дещо плутане, але зміст зрозумілий), з виправленням помилок і нецензурних слів:
"Щодо визнання території Криму в цьому контракті українською ... На площі я почув: Росія не виправдала надій, все г ..., при Україні було краще. І тут же люди співали гімн після привітання Путіна. Я в шоці. Крим на розриві. Хочуть жити, як при Україні, але кричати при цьому "Росія" ... І тут всі в а ... е, думають, що П. задкує."
Звичайно, так вважають не всі в Криму, але я і не ВЦІОМ, з його 93-ма відсотками.

Copyright © 2016 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода