Юрій Луканов
Серйозний журналіст, який часто валяє дурня. Автор чотирьох книжок, десятка сценаріїв документальних фільмів. Пише численні колонки і сатті - так що уже набрид самому собі. А читачам - їм видніше...
08.01.2013
2445

Мізантроп Вонакул: Всі сидять, япона мать!

Цю пієску мій друг Мізантроп Вонакул написав після арешту Юрія Луценка. Тоді здавалося, що це тимчасово - полякати. Але минуло стільки часу і нічого не змінилося, лише окремі персонажі відійшли. Тому Мізантроп Вонакул вирішив її озвучити.

На жаль, чомусь тут не встановлюється аудіо на відміну від відео. Тому послухати 7 хвилин пієски ви можете тут Значок "слухати" там перед назвою пієси.
Один фрагмент для розігріву:
ЯНУКОВИЧ. Ну, хорошо. (їсть суші). Ви там, товаришу міністр, Луценку в слідчому ізоляторы поставте … еее…
МОГИЛЬОВ. Йолку?
ЯНУКОВИЧ. (радісно) Йолка вже стоїть. (співає) Йолка, йолка, на Майдані йолка. Радість нам дарує кожна її голка. Жити стало краще. В нас життя на славу. Йолку нам поставив сам глава держави. (сміється)
МОГИЛЬОВ. А что же тогда?
ЯНУКОВИЧ. Ти коли державну мову вивчиш? А то і я з тобою збився. Ні по-англійськи, ні по-українськи, ні по фені – суржик, бля. Бери з Азарова приклад. Не йолку, а ялинку.
МОГЛИЛЬОВ. Будет сделано. Ялынку – Луценко, на понятной ему мове.
ЯНУКОВИЧ. Ти йому ще постав… еее… Як це буде державною мовою? Одним словом – парашу… А унітаз прибери, щоб жізнь мьодом не казалася.
МОГИЛЬОВ. Будет сделано. То есть – зроблено. ЯНУКОВИЧ. Ну іди. Виконуй. Щоб він знав як настоящу зону топтати. Потопче (сміється іронічно) може, президентом стане. (ковтає суші).

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"