— Південну Африку вибрав для подорожі, бо хотів пригод. Але такого не побажаю навіть ворогові, — говорить ірландець Джон Сомерс.
Він із другом минулого тижня поїхав у південноафриканське місто Йоганнесбург, щоб у незвичній обстановці відсвяткувати свій 66-й день народження.
Уранці їхали в сірому автомобілі. Раптом на дорогу вийшов слон. Тварина рухалася настільки повільно, що чоловіки вирішили її обігнати.
Коли зрівнялися зі слоном, той відреагував несподівано: повернувся до машини і пішов у наступ. Хоботом ударив кілька разів зверху по автівці. Спочатку почав тертися об машину, тоді став повільно відпихати її з дороги.
— Це було жахливо. Коли слон повернувся до нас, думав, що більше ніколи не побачу своїх дітей, — розповідає іменинник. — Гуркіт від того, що тварина вдарила по автомобілі, був такий, нібито кілька людей пробігли зверху над головами.
Машина перекинулася і впала в канаву. Обоє ірландців відбулися синцями і кількома порізами.
Захисники тварин припускають, що слон агресивно поводився через надлишок гормонів. Кажуть, він бродив у пошуках партнерки.
Про те, що на автомобілі нападають слони, найчастіше скаржаться туристи на Шрі-Ланці. Щоб захистити себе від гігантів, місцеві під'єднують до огорожі навколо своїх помешкань електричний струм. Дехто кидає петарди, щоб відлякати тварин. Від цього слони втрачають слух. Минулого року на Шрі-Ланці слони затоптали близько 50 людей. Від рук людей загинули вчетверо більше цих тварин.
4 січня 1903 року у США на електричному стільці стратили циркову слониху, що затоптала трьох людей.
Коментарі
2