Ексклюзиви
Неділя, 03 червня 2007 17:11

Росію визнали однією з найнебезпечніших країн світу

З 6 ПО 8 червнЯ в німецькому місті Хайлінгендамм пройде черговий саміт "Великої вісімки". Перед зустріччю ООН опублікувала рейтинг "Глобальний мир". Там держави оцінюються з погляду безпеки життя на їх території.

Країни порівнювали за 24 критеріями. Серед них — рівень злочинності та витрати на армію. У спеціальну комісію, що займалася підготовкою рейтингу, увійшли тибетський лідер Далай-лама, архієпископ Південно-Африканської Республіки Дезмонд Туту та колишній президент Сполучених Штатів Джиммі Картер. Усі вони в різні часи отримали Нобелівську премію миру.

Усього до списку включили 121 країну. Найнебезпечнішим визнали Ірак. За ним — Судан, Ізраїль, Росію та Нігерію. Найспокійнішою назвали Норвегію. Загалом Європейський Союз визнали безпечним місцем для життя. У п"ятірку переможців рейтингу, окрім Норвегії, включили Данію та Ірландію. Серед лідерів із безпеки опинилися також Нова Зеландія та Японія. Україна посіла 80-те місце. США — на 16 сходинок нижче.

Зараз ви читаєте новину «Росію визнали однією з найнебезпечніших країн світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі