Вівторок, 15 липня 2008 19:37

Померла найстаріша блогерка у світі

108-річна Олів Райлі з австралійського міста Броукен Хіл померла 12 липня в будинку для літніх. Вона була найстарішою блоггеркою в світі. Упродовж року вела інтернет-щоденник. У ньому жінка розповідала історії зі свого життя.

Олів народилася 1899 року. Змінила безліч професій: працювала сортувальником яєць на фабриці, барменом. Вийшла заміж і народила трьох дітей. Жінка добре пам"ятала різні історичні події. Розповідала про те, що відбувалося в Австралії за часів Першої та Другої світових війн, згадувала побутові дрібниці початку XX ст.

2007 року документаліст Майк Раббо запропонував Олів завести інтернет-щоденник. Оскільки 107-річна жінка була слабка, текст друкував Раббо. Спочатку Олів переважно згадувала старих друзів. На її інтернет-сторінку заходило багато людей. Вони питали жінку про її перші спогади щодо автомобіля чи телевізора. Цікавилися, який вигляд мали їхні міста майже століття тому.

Останній запис у щоденнику Олів, після її смерті, належить Раббо. Він написав, що ніколи не переставав дивуватися енергії цієї жінки та почуттю гумору.

— Вона стала зразком для тисяч своїх інтернет-друзів, —  додав він.

Зараз ви читаєте новину «Померла найстаріша блогерка у світі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода