Пʼятниця, 11 липня 2008 18:21

Німкеня говорила без упину 30 годин

Інгрід Шуттлер, 48 років, із німецького міста Шпеєр запросила в гості сусідку. Шуттлер каже, що хотіла кілька годин поспілкуватися з подругою за чашкою чаю.

Однак сусідка виявилася надто говірливою. Вона постійно перебивала Інгрід і говорила лише про себе. Однак усе одно наполягала, аби подруга її уважно слухала. Розмова тривала кілька годин увечері. Не вгамувалася сусідка й на ніч, потім продовжила бесіду сама з собою наступного дня. Шуттлер неодноразово просила подругу припинити розмову й піти додому, але та продовжувала говорити.

Через 30 годин хазяйка викликала поліцію. Офіцери попросили подругу Шуттлер замовкнути та вмовили повернутися до себе додому. Вони збираються перевірити жінку на схильність до наркотиків. Поліцейські зазначили, що вона ймовірно вживає багато амфетамінів (сильні синтетичні стимулятори. — "ГПУ"). Тільки так можна пояснити безпрецедентний напад балакучості та її невтомність.

Зараз ви читаєте новину «Німкеня говорила без упину 30 годин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода