Четвер, 26 червня 2008 20:14

Кевін Річардсон живе з левами і гієнами (ФОТО)

32-річний зоолог Кевін Річардсон із Південно-Африканської Республіки живе і працює серед диких левів і гієн. Звірі бавляться з ним і навіть дозволяють торкатися новонароджених.

Науковцеві з дитинства подобалися хижаки. Якось в одному з національних парків на нього напав дорослий лев. Тварина поводилася агресивно і могла легко розірвати чоловіка. Однак припинила ричати, коли побачила, що Річардсон поводиться спокійно. Відтоді Кевін вирішив професійно вивчати поведінку великих кішок.

— Вони дивляться на мене як на істоту, яку всиновили, — розповідає дослідник про свої стосунки з левами. — У деяких випадках я сам прийомний батько.

Чоловік згадує випадок, коли левиця на прізвисько Пелогхале дозволила йому потримати новонароджених дитинчат.

— Як правило, самки левів не підпускають до малят навіть членів зграї, — пояснює Річардсон. — Для мене то була велика честь. Така довіра! Запам"ятав на все життя.

У національному парку міста Йоганнесбург зоолога називають "левовим шепотуном". Працівники знають, що тварини повністю йому довіряють, деякі навіть можуть принести кістку. Гієни дозволяють гратися з собою. Побачивши Річардсона, біжать до нього й облизують руки.

Кевін каже, що секрет — в уважному ставленні до всіх тварин. На його думку, кожна має особливий характер.

Зараз ви читаєте новину «Кевін Річардсон живе з левами і гієнами (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода