Ексклюзиви
Пʼятниця, 15 серпня 2008 17:19

Грузинська поліція повернулася в Горі

Зранку 14 серпня у грузинське місто Горі, яке найбільше постраждало від російських бомбардувань, увійшли загони внутрішньої поліції із Тбілісі. Нині місто одночасно контролюють підрозділи російсько-осетинської армії та грузинські військовики.

Біженці стали повертатися до Горі, коли почули про введення грузинської поліції. Трасою із Тбілісі тягнеться колона легковиків. Люди поспішають додому, тому що бояться мародерів.

Більшість будинків у центрі вцілили, зруйновані переважно будівлі на околицях. Не постраждав і новий військовий госпіталь. Медики кажуть, що поранених звідти забрали до грузинської столиці.

Час од часу в Горі лунають постріли та вибухи. Росіяни підривають склади зі зброєю. На в"їзді до міста кружляють їхні гелікоптери.

Російська техніка стоїть також в інших грузинських містах — Сенакі та Зугдіді. Частина армії рухається в напрямку порту Кулеві. На своєму шляху військовики знищують радіолокаційні станції та підривають склади.

— Це нецивілізована поведінка. Дії російських військових можна порівняти з монгольською ордою, — каже Ґіві Тарґамадзе, голова парламентського комітету з оборони та безпеки Грузії.

До країни прибувають літаки з гуманітарною допомогою зі США й Туреччини — наметами, медикаментами, продуктами.

Зараз ви читаєте новину «Грузинська поліція повернулася в Горі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода