Ексклюзиви
Понеділок, 23 липня 2007 18:05

Британські політики замолоду курили маріхуану

45-річна Джекі Сміт, перша британська жінка-міністр внутрішніх справ, днями зізналася, що під час навчання в університеті курила марихуану.

— Я робила це кілька разів і думаю, що вчинила неправильно. Я не збираюся нікому читати проповіді. Я дійсно порушувала закон. Відтоді я не пробувала каннабіс протягом 25 років. Хоча це мене, звісно, не виправдовує, — підкреслила жінка.

Після відвертих слів Джекі Сміт ще кілька провідних політиків зізналися, що в молодості вживали цей легкий наркотик. Про це заявили спікер Палати общин, міністр із питань бізнесу та підприємництва, міністри фінансів, транспорту, муніципального управління і житлового будівництва. Жоден із цих чиновників, за їхніми словами, тепер марихуану не вживає.

Несподіванкою стало зізнання заступника Джекі Сміт Вернона Коукера — саме він в уряді займається боротьбою з розповсюдженням наркотиків.

Категорично заявили, що ніколи не торкалися наркотиків прем"єр-міністр Великої Британії Гордон Браун, міністри юстиції, освіти, праці і пенсійного забезпечення, міністр із питань міжнародного розвитку.

Міністр охорони здоров"я Алан Джонсон сказав, що в молодості любив секс і рок-музику. Але з наркотиками справи ніколи не мав.

Зараз ви читаєте новину «Британські політики замолоду курили маріхуану». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1834
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути