Пʼятниця, 25 липня 2008 17:53

Антична статуя схожа на Елвіса Преслі

  Невідомий давній римлянин носив таку ж зачіску, як і король рок-н-ролу Елвіс Преслі
Невідомий давній римлянин носив таку ж зачіску, як і король рок-н-ролу Елвіс Преслі

У жовтні британський аукціонний дім "Бонемс" виставить на торги "Античного Елвіса". Римська статуя І ст. н. е. у профіль схожа на американського співака Елвіса Преслі.

Скульптура належить колекціонерові Грехему Геддесу з австралійського міста Мельбурн. Чоловік багато років збирає предмети античного мистецтва. Спеціалісти кажуть, що колись "Античний Елвіс" прикрашав давньоримський саркофаг або стояв в одній із камер кам"яної могили. Однак особу зображеного римлянина встановити не можуть.

— Вона схожа на Елвіса Преслі, — каже Джорджана Ейткен, британський спеціаліст з античності. — Особливо чуб. Навіть не здогадуюся, чому він саме такий. Таку зачіску в ті часи не носили.

Статую планують продати за 25–30 тис. фунтів.

— Це найдивніший лот нашого аукціону, — каже представник дому "Бонемс". — Можна зрозуміти фанатів Преслі, які вважають, що в минулому житті Елвіс жив у Римі. Його чуб, масивна щелепа та ніс наводять на думку, що попри розмаїття людських облич вони все ж таки повторюються.

Зараз ви читаєте новину «Антична статуя схожа на Елвіса Преслі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода