Техаський Даллас — найнебезпечніше місто в Сполучених Штатах, стверджують у ФБР.
Тут щороку вбивають учетверо більше людей, ніж у середньому по країні. А за рівнем злочинності Даллас посідає перше місце серед міст-мільйонників уже вісім років поспіль.
Поліцейські часто вбивають і ранять злочинців із іграшковими пістолетами, дуже схожими на справжні. Тому в Техасі вирішили заборонити продаж таких пістолетів, за винятком іграшок, пофарбованих у дуже яскраві світло-зелений або червоний кольори.
Жителі Техасу — батьківщини ковбоїв та індіанців — раніше постійно носили зброю. Для них це був невід"ємний атрибут одягу. Діти в цьому штаті найчастіше граються у ковбоїв та індіанців.
— Моє покоління виросло на фільмах про дикий Захід, і всі хотіли бути ковбоями, — розповідає 57-річний Майк Белден, власник іграшкового магазину. — Якщо ти супермен, то повинен мати плащ, якщо ковбой, то без пістолета ніяк не обійдешся.
Коли стало відомо про плани місцевої влади, один городянин пообіцяв викупити у магазинів усю зброю, щоб дрібні підприємці не зазнали збитків.
Даллас може стати другим американським містом, де заборонять продавати іграшкову зброю. Кілька років тому таку заборону вже ввели у Нью-Йорку.












Коментарі