Ексклюзиви
Середа, 10 грудня 2008 18:16

11-річний Хазем Хавамдех має зріст 70 сантиметрів

Автор: фото: reuters/ali jarekji
  Лікарі не можуть пояснити, чому Хазем такий малий на зріст. Його батьки й обидва брати цілком здорові
Лікарі не можуть пояснити, чому Хазем такий малий на зріст. Його батьки й обидва брати цілком здорові

11-річний Хазем Хавамдех із йорданського міста Джераш має зріст 70 см. Важить 5,6 кг. Хлопчика обстежували багато разів. Однак лікарі не можуть поставити йому діагноз. Хлопчик має двох здорових братів, з якими полюбляє гратися. Хазема не випускають на вулицю одного. Батьки кажуть, що він слабкий і може легко забитися.

16-річний Кагендра Тапа Магар із Непалу має лише 60 см на зріст. Підліток важить 5,5 кг і чекає повноліття, аби отримати титул найменшої людини на планеті. Нині він працює в художній галереї, знайомі називають його "маленьким Буддою".

Найменшою людиною у світі за версією Книги рекордів Гінесса вважається 20-річний китаєць Хе Пін Пін, зріст якого складає 74 см. У вересні цього року на презентації нового видання Книги рекордів Гіннеса Пін Пін позував разом із власницею найдовших ніг на землі. 36-річній росіянці Світлані Панкратовій, ноги якої 1 1,32 м, Пін Пін ледь дотягував до колін.

1 Головне 1 не дивися вгору, 1 попередила Панкратова жартома Пін Піна перед зйомкою.

Зараз ви читаєте новину «11-річний Хазем Хавамдех має зріст 70 сантиметрів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі