пʼятниця, 25 вересня 2020 13:58

Від коронавірусу помер міністр — країна на другому місці у світі за кількістю інфікованих

Від коронавірусу помер міністр — країна на другому місці у світі за кількістю інфікованих
Mіністр залізниці Суреш Анґаді / New Sndian Express

В Індії від коронавірусу помер перший член уряду – міністр залізниці Суреш Анґаді.

Раніше від SARS-CoV-2 померли вже троє депутатів парламенту. Кількість нових хворих на добу у країні досягає 86,5 тис. осіб. Про це пише польська Rzeczpospolita.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Індія відмовила Росії

Міністр два тижні хворів. Лікувався в лікарні у столиці Нью-Делі.

Попри високу кількість нових випадків захворювання щодоби прем'єр Нарендра Моді виступає проти введення жорстких карантинних обмежень. Каже, що це погано позначиться на економіці. Тому закликає уряд зосередитися на масовому тестуванні, ізоляції заражених та лікуванні.

Загальна кількість хворих у країні подолала позначку в 5,8 млн. За кількістю хворих Індія посідає друге місце у світі після США. А за кількістю померлих – 92,3 тис. – третє, після США та Бразилії.

За добу у країні вмирає понад 1,1 тис. осіб. Населення Індії – понад 1,35 млрд людей.

Зараз ви читаєте новину «Від коронавірусу помер міністр — країна на другому місці у світі за кількістю інфікованих». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути